Yeni Aya Doğru İlerlerken Günle Gelen 01.09.16

Kendimizle birlikte olduğumuzda başkalarının da yalnızlık sınırını anlarız …

Bugün, seçici olup doğurgan davranmaya eğilimli olacağız…

Bir şeyleri ortaya koyacağımız zaman, hepimiz bir miktar içe kapanıklık yaşarız. Bugün bu içe dokunuşla başladı. Gün boyunca da bizi etkiliyor olacak. Etrafımızdakilerle beraber, kalabalıkların içinde veya yalnız olmak bir fark etmiyor. Dışarı çıkmasını ve sözcüklere dönüşmesini istediğimiz her şeyi, elbetteki içimizden dışarıya vereceğiz.

İçimizde ne olduğuna bakıyor muyuz? Ne kadar bakıyoruz? Baktığımızda oradaki zenginlikte neler görüyoruz?

Günle gelen enerjileri yaşarken her gün kendimize, başkalarına ve hayata dair yeni şeyler üretiriz. İnsanın doğurgan hali her zaman vardır ve içindedir. Çünkü doğurmak ve üretmek, olduğumuz enerjinin bir parçası. Bir parçamız demek, içimizde var olan, hep orada olan demektir. Konu içimize gelince de, duygu ve iç güdülere dönüşür her şey. Oluşturma, yaratma, ortaya çıkarmak gibi bütün eylemlerimiz zaten duygusal ve sezgisel kaynaklıdır.

Duygularımıza ve sezgilerimize açılmaya hazır mıyız? İçimizdekilerden korkmamaya ne dersiniz?

Bugün yeni ayın da etkisi ile toplu bir başlangıç enerjisi altındayız. İnsanlara açılmak, yani ortaya çıkardıklarımızı insanlara açmak eğilimindeyiz. Çevremize ulaşma, herkese dokunma isteğimizi olumlu kullanmayı seçelim. Böyle seçimlerin ödülü boldur ve uzanıp almamız için orada durmaktadırlar.

Bugün en dikkatli olmamız gereken konu, olumsuzluktan korunmaktır. Duruşumuzu göstermekten çekinmemeliyiz. Bizi destekleyen birçok enerjiyi hissediyor olacağız.

Akşam saatlerinde, bir miktar kuşkulu düşüncelerle karşılaşıyor olacağız. Bunlara ikili enerjiler de denir sıklıkla. Olumlu karmaya giden yol bizi kimi zaman zor demeyelim, farklı ve derin seçimlere götürür. Bunlara açık olmakta yarar var. Kuşku olduğunda, duygularınıza, iç güdülerimize bakalım.

İçimizdeki ışık ve sevginin bugün yeni ayın da bize getirdiği yeniden doğuş enerjisi ile hepimizi güzellikle ve olumlulukla yeniden yaratmasına açılalım.

Sevgi ve ışıkla…

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 01.Eylül.2016 _ Perşembe
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?