Quantum Touch ve Dolunay’ın Enerjisi

Çevremizdeki insanları, yakınlarımızı iş arkadaşlarımızı… gözlemlediğimizde, rahatsızlık hisseden kişilerin genellikle ve çoğunlukla doktora gittiğini görüyoruz değil mi? Aslında, detaylıca bakarsak herhangi bir şey olmadan yada rahatsızlık kapıyı çalmadan diyelim, pekte doktora gitmiyoruz! Oysaki çok önemli bir meslek doktorluk ve yalnızca rahatsızlık hissettiğimizde değil, belli periyotlarda daha da iyi hissetmek için de ziyaret edilmesi gereken kişiler. Saygı duyulması gereken büyük bir bilgi birikimleri var…

Bedenimizin enerjik istekleri veya durumu da bunun gibi aslında. Bir enerji kaybı ya da dengesizliği hissettiğimizde şifalanmak için frekansımızı yükseltmemiz gerekiyor. Bu yükseltme bir eksiği tamamlamak değil. Tam tersi daha iyiye, daha yükseğe yapılan bir yolculuk. Bedenimizin ilerlediği yolda, yol aldıkça sürekli desteklenmesi için yapılan bir çalışma. Quantum Touch (QT-Kuantum Dokunuş), dünyanın bir çok yerinde farklı adlarla anılsa da, hayat enerjimiz ile yaptığımız bir uygulama. Kısacası Quantum Touch’ı kullanmaya odaklanmak ve irademizi onda tutmak üzerine yaptığımız, aslında büyük bir hayat dönüşümüdür.

Quantum Touch (QT-Kuantum Dokunuş) eksiği yerine koymak, özellikle rahatsızlığa destek vermek gibi sınırlı bir anlayışta değildir, demiştim. Çünkü Quantum Touch (QT-Kuantum Dokunuş), yalnızca şifa değil, ileriye dönük şifayı da amaçlar. Bunun için kısaca Quantum Touch (QT-Kuantum Dokunuş), ileriye dönük şifa yada “ileriye şifa” olarak da adlandırılabilir. Quantum Touch (QT-Kuantum Dokunuş), bir çok önemli yönteme de bağlılık ve saygı ile dokunduğu, onlarla olan bağlarını canlı tuttuğu için, daha önce bir şekilde tanıştığımız her türlü enerji çalışmasını da ileri götürebilir. Böyle eskiden gelen izleri silmek gibi özel bir çalışmayı bir çok enerji çalışmasında olduğu gibi şart koşmaz veya yapmak için ısrar etmez. Çünkü enerjinizle kurduğu bağda zaten sizin bütününüz için adım atar. Kendiniz için hiçbir noktayı olumsuz görmeden sizi yükseklere taşımak için sadece bedeni değil ruhsal yanlarınızı da dönüşüme entegre eder.

Geçtiğimiz gün yazdığım dolunay yazısı ışığında, bu konuda sizleri bilgilendirmek, daha doğrusu paylaşımda bulunmak için bu küçük yazıyı kaleme alıyorum (http://wp.me/p4iYJS-cV). Bu dolunayın derin bir enerjiye odaklandığı ve içinizdeki bazı konuları ortaya çıkaracağını, hatta bunu bir süre boyunca tam da kendinizi dinlemek için yapmanız gerektiğini kısaca buraya taşıyalım. İşte tam da bu dönemde, kendinize bu tür bir yenilik vermek için çok değerli bir zaman. Kendinizi dinlerken içinizdeki enerjiyi harekete geçirip, ondan destek almak için Quantum Touch ile tanışmanın tam zamanı.

Bu dolunayın, içinde barındırdığı bu tarz çalışmalara yer vermek için özel etkileri var. Bu etkiler ile de daha derinden bilgileri bir Quantum Touch (QT-Kuantum Dokunuş) uygulaması ile deneyimlemek isterseniz buradan [email protected] ulaşabilirsiniz. Ayrıca, sizleri ayrıntılı daha bir çok analiz ve çalışma için gelişim noktaları başlığı altındaki diğer yöntemlerle de tanışmaya davet ediyorum. Bu ender dolunayın nadir bulunan uzatılmış etkileri altındayken, kendinizi daha derinden dinleyebileceğiniz büyük bir enerji farklılaşması ile yepyeni yönlere yolculuğa çıkabilirsiniz.

Bir zamanlar bir bilgenin dediği gibi, “İnsanlar için en iyi ilaç sevgidir”.

Hemen birisi sorar bilgeye, “Ya işe yaramazsa?”

Gülümser ve cevap verir bilge, “Miktarını artırın…”

Yüksek miktarda sevgi içeren bir hafta bizimle olsun…

Esin Batal

International Quantum Touch Practitioner – Uluslararası Kuantum Dokunuş uygulayıcı

Kişisel gelişim ve değişim koçu

İletişime geçebilmek için aşağıda formu da doldurabilirsiniz: