Günle Gelen 18.03.17

Günle Gelen: Kendimize özgü olanla her türlü deneyimi ve gerçeği olduğu gibi görebiliriz.

Bugün, esnek bir şekilde gerçeklere ve ötesinde yatanlara açılıyor olacağız.

Her enerjiden diğerine geçerken köprülerden geçeriz. Böyle zamanlarda köprü gibi davranır, geçtiğimiz köprüleri yansıtırız. Herkes genelde bir tür köprü gibi olur, hep birlikte bunu yaşıyor oluruz. Bugünkü ilk etkiyle yeni başlayacak olan enerjiye ve onun ilk süreçlerine adım atıyor olacağız. İçinden geçtiğimiz deneyim ve dünyanın gerçeklerine daha yakın durduğumuz enerjinin son aşamasında bugün, esnekliği ve aldığımız her şeyden başka şeylere geçebilmeyi, sınırın ötesinde olanları sezebilmeyi elimizde tutuyoruz. Yani istersek ve seçersek hepimizin ortak paylaştığı bir etki olarak yeteneklerimiz içinde olabilecek.

İleriye adım atmaya ve değişime izin vermek için kendimize nelere izin vermemiz gerekir?

Günle birlikte, bireysel ve iç enerji alanımızda bizi besleyen yeni ve farklı duygu ve düşünceleri bulabiliyor olacağız. Dünyanın elbette ki kendi bir yolu ve enerjisi var. Bunu değiştirmek için dünya olmamız gerekirdi. Şimdilik, sadece kendimiz olduğumuz bu anda, dünyayı görme biçimimizi değiştirerek yol almanın zamanı. Hepimizin ortak bir biçimde dünyamızı olduğu gibi kavramak için görüşleri olacaktır ancak yalnızca kendi içimizdeki farklılıklarla özgün halimizi ortaya koyuyor olacağız. Olumlu ve ödül dolu olanı yakınımıza alabilmek için esnek olup derinlere bakabilmeye çaba verebiliriz.

Gün batımına yakınlaştıkça yeni bir enerjinin etkisi altına giriyoruz. Teması, evrensel şefkat ve masumiyet olan bu enerji, yaklaşık bir hafta boyunca bizleri etkiliyor olacak. Her şeyi eşitlikle alıyor ve veriyor olmaya daha da uyumlanıyor olacağız. Birçok olanak, fırsat ve karılaşma bizi bekliyor ve yakalıyor olacak ya da biz onları bekliyor ve yakalıyor olacağız: İkisi de sonuçta aynı şey olacak.

Bu ilk etkide, genelde bir hüzün ve nostalji bizi bekliyor olabilecek. Genelde şansız olduğumuzu çokça düşünebilir veya hissedebilir olabiliriz. İçimize derin bir bakış atacağımız bir gece bizi bekliyor. Dalgınlık ve keşif içindeyken bir anda beğendiğimiz konu ve kişileri bir anda beğenmemeye geçebiliriz. Bu değişkenliği ayrım oluşturmaktan da farklılıkları olgunca karşılamak konusunda kullanabiliriz. Her şeyin daha iyiye nasıl gideceğini sıkça soracağımız bir zaman dilimine giriyoruz.

Sorularımızı olumlu olanı aramak için kullanmaya ne dersiniz?

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?