Günle Gelen15.09.16

Farklılıklarımız, doğal ve geleceğe adımlarımızdır.

Bugün, bize özgü olanı dinlendirip, biriktirmeyi yaşıyor olacağız.
Sıklıkla söylediğimiz bir yeniden doğuş sürecinin önemli bir aralığından geçiyoruz. Önümüzdeki yaklaşık bir haftada herkesle birbirimizi aynalama sürecini yaşıyacağız. Herkes bize, biz de herkese çeşitli aynalar olarak farklılıklarımızı yansıtacağız. Doğup, ben bu, şu olmak istiyorum demek için faklı olanı anlamak ve bulmak üzere gözlemeliyiz. Önce içimizde farklı olan nedir ile başlıyor olacağız.

İç dünyamızın, ellerimizde tuttuğumuzdan daha fazla kaynakla dolu olduğunu görmeye açık mıyız?

Günle gelen enerjilerin önemli bir özelliği de, hem bizim yaşayabileceğimiz etkileri hem de biz farkında olmadan çevremizle bir bütün olarak oluşturduğumuz etkileri bize anlatabiliyor olması. Birbirimizin desteği ile kuvvetli bırakmaların başlayabileceği bir döneme giriyoruz. Yani bazen bir kişide gördüğümüz ve aradığımız, hatta aradığımızı bile fark etmediğimiz davranışlardan etkilenip adımlar atabileceğimiz ve ödüllere kavuşabileceğimiz bir gündeyiz.

Herkesin, birbirine örnek olabileceğini kabul etmeye ne dersiniz?

Günle gelen enerjiyle beraber, anlamakta zorlandığımız konulara ve özellikle de bizimle ilgili olanlara odaklanmaya başlayacağız. Enerjilerin bize tuttuğu bu aynayı kullanmayı seçmek bol ödüllü bir süreci getiriyor olacak. Kendimizi parça parça daha da derinden keşfetmek için harekete geçeceğimiz bir gündeyiz. Kendi kendimizin elinden tutmanın değerli olacağı bir enerjiyle çevreleniyoruz.

Bugün, aynı zamanda çevremizdeki insanların bize ulaşıp ulaşamayacağına karar veriyor olduğumuz bir zaman dilimindeyiz. Kapıların kontrolünü sergiliyor olacağız. Bugün bir temas olamaması sonsuza kadar kapıların kapandığını göstermiyor, ancak yaptığımız her şey kişisel kararlara ve bağlara kaydediliyor. Yani hatırlıyoruz. Bu yüzden özenle seçmek, açıklama yapmak veya mesaj vermek büyük köprüleri koruyabilir, sağlamlaştırabilir veya her şeyi değiştirebiliyor olacak. Melankoli çukurlarına düşmeden hareket etmek için grup bilincini, bağlar kurduklarımızı hayal boyutunca bile olsa içimizde tutarak kendimize yardımcı olabiliyor olacağız.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 15.Eylül.2016 _ Perşembe
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?