Günle Gelen 31.10.16

En büyük yönetim sınavı, içimizde olandır.

Bugün, iletişim ve etkileşimle başlayıp, içimizde bizi engelleyen inançlarımızı anlamayı ve çözmeyi yaşıyor olacağız…

Yaptığımız her şeyden, içimize bir etki çıkaracağız. Sonra da bunlarla başlangıçlar yapmak için iç dünyamızda çıkarımlarımız olacak. ”Durum”lar bizim için anahtar sözcük olacak. İnsanları ve olaylara karşı atik gözlemlerimiz oluşacak. Hayata karşı yeni bir bakış açısı kazanmak için fırsatlar ve iç dünyamızda çalışmalar yapıyor olacağız. Gün içinde sessizlikle çalışmak, meditasyon veya mindfulness çalışmaları çok yardımcı oluyor olacak.

Hatırladığımız her şeyi yararımıza ve olumlu almaya ne dersiniz?

Bugün egomuzu olumlu ve rahatlık getirecek şekilde kullanmaya hazırız. Önemli olan nokta ise, onu yalnızca kendimize güven için kullanmakta yatıyor. Bu aralar birçok basın organında çıkan deprem haberlerini duymuşsunuzdur sanırım. Yalnızca bulunduğumuz coğrafya değil bütün dünyanın hareketi bizde bir etkiye sahitir. Toprağın büyük hareketi sonucu insanlar genelde zeminsizlik ve bu yüzden de özgüven kaybına uğrarlar. Egomuz bu konu için çok kuvvetli bir ilaç olabilir. Her hatırladığımız konu bize, öncelikle güçlenme için geri gelir. Bu gücü kullanmaya açılırsak hayatımıza olumlu ve ödül dolu olanı çağırıyor olacağız.

Öğlen saatlerinden itibaren ise, günle gelen yeni bir enerji bize ulaşıyor olacak. Hepimizin içinde bize engel oluşturabilecek bazı yanlarımız bulunuyor. Bu tür yanlarımız bugünlerde sıkça önümüze geliyor aslında. Algılarımızı açık tutmak yararlı olacaktır. Engelleri ve onları ortaya çıkaran her şeyi yönetmek için etkiler elimizde duruyor olacak. Yönetmek ve kararlarımızı biraz sessiz bir süreç olacak. Daha çok bize bir şeyleri yönetip, düzenleyip düzeltme olanağı tanıyan herkese ve olaya cevap veriyor olacağız. Bu sebeple sakin, önümüze gelinceye kadar sabırlı olmanın değerli olduğu bir zaman dilimini yaşıyor olacağız.

Neye inandığımızın önemli olacağı bir gündeyiz. Büyük enerji kaynakları, bizim ve her inancımızın iskeletini aydınlatıyor olacak. O sebeple her şeyin gözümüze girdiği bir tablo gibi hayatımız. Olumluyu seçmek, üzerinden hiç beklemediğimiz artıların gelebileceği konu başlıklarını görmek için açık olmakta yarar olacak.

Dikkat edilmesi gereken noktalardan biriyse, yalnızca sonuçları için inatçı davranıp içimizde olumsuzluğun yaşamasına izin vermek olacak. Bu durumla karşılaşırsak birbirimize, ısrar ve ani inatların bize ne verebildiğini sorgulamamız yeterli olacaktır.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 31.Ekim.2016 _ Pazartesi
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?