Günle Gelen 31.08.16

Alçak gönüllülük, yalnızca bizim değil, başkasının egosundan da arınmayı sağlar …

Bugün, isteklerimiz konusunda seçim yapmayı yaşıyor olacağız. Sürekli ilgi almanın ardındaki egoya karşı mücadele edip etmeyeceğimize karar vereceğimiz bir gündeyiz.

Bütün enerjiler birbirine dönüşebilir ve yine birbirini harekete getirirler. Böylece bizlerde, her yaptığımızla birilerinin harekete geçmesine olanak veririz. Aynı zamanda, bir başkasının enerjisi de bize böyle bir etkide bulunur. Bugünlerde küçük çaplı bir ego sınavı enerjisinin etkisindeyiz. Bu etkiyi, doğru kişileri hayatımıza almak ve doğru kişilerle yakın bir grup kurmak, yanlış kişileri ise uzaklaştırmak için kullanırsak, büyük ödüller bizi bekliyor olacak. Ego ile ilgili bütün enerjiler, hem tek başımıza hem de grup olarak ayakta kalabilmekle ilgilidir. Ya bir yetişkin ya da şımarık bir çocuk görüntüsü arasında kalmayı anlatır. Günle gelen bu enerji, her zaman özenli olmak ve başkalarının yaptığı planlara dikkat etmek gerektiğini işaret eder. Özellikle de bizleri, birileri ile tanıştırmak veya bir gruba katmak konusundaki planlara ‘evet’ demeden önce düşünüp, hissederek hareket etmeye davet eder. Kendimiz için başkalarına önce dur demeye hazır mıyız?

Bugün, verimli bir enerji ile de karşı karşıyayız. Pes etmeden, güven sağlayıcı biçimde çevremizdekilerin denemeler yanılmalarda bulunduğunu gözleyeceğiz. Burada dikkat etmemiz gereken konu, “ben de yapıyorum” demek tuzağına düşmemek, egonun çağrısına yenilmemek. Birbirimize takım oyunundaki (aile yada iş fark etmez) yerlerimizin eşit olduğunu hatırlatırsak, her alanda ödüller alıyor olacağız.

Bugün, ego faktörü olumsuz etkileri çekmekte. Yani ilgi isteyip herkesten almaya dönersek, baş etmesi neredeyse 1 aya yakın süren yıpratıcı ilişkilerle tanışacağız. Bu yüzden, bugün birçok kişinin alçak gönüllü ve mütevazı biçimde ben kendi başıma iyiyim dediğini, sahneye katılamadığını görüyor olacağız. Bazı enerjiler, bugün günle gelen gibi, yardımcı olup, bizimde herkesin alçak gönüllülüğüne katılmamızla da olumlu karmaya adım atmamıza olanak verir.

Bunu nasıl yaparız? Güven yaratarak. Bugün güven enerjisi yüksek bir gün. Kendimde ve herkeste nasıl daha çok güven uyandırırım? Sorusuyla kendimize bir farkındalık kazandırabiliriz.

Sevgi ve ışıkla…

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 31.Ağustos.2016 _ Çarşamba
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?