Günle Gelen 31.07.16

Suskunluk, kimi zaman büyük bir gücün ortaya çıkması için yol vermektir…

Bugün, teslimiyet hissinin bize yol göstermesini yaşıyor olacağız. Eskiden beri duyduğumuz dağda ya da uzaklarda yaşayan bilge hikayesinin önemli özelliklerinden birini hepimiz ayırt etmişizdir sanırım. Herkesten uzakta yaşamak… Bunun bugün olanaklı olup olmadığı başka bir konu, ancak bu hikayeler bize şu dersi veriyor. Uzaklaşıp, belirli seviyedeki sorunları geride bırakıp başka ufuklara açılmak. Bu aralar, aradıklarımızın başka ufuklarda olduğunu görmeye ne dersiniz?

Bugünlerde, iç dünyamızın çekirdeğinden gelen derin bir özel hayat enerjisini yaşıyoruz. Çünkü uzun süreli bağlar kopuyor ve son 1.5 yıldır yanımızda olanlarla yola devam etmenin resimlerini görüyor olacağız. Bu olumlu ve destekleyici bir enerji olacak bizim için. Bu değişimlere yol açan şey, bir süredir iyice beliren isteklerimiz. Yaşadığımız enerjiler bizi isteklerimiz konusunda net olmaya itiyor. Bundan kaçınmak olumlu sonuçlar vermeyebilir. Kendimizi ifade etmeye ihtiyacımız var. Bu istekleri eğer son zamanlarda karşılayacak olanakları bulamadıysak, bugünler bizim için ayrıca değerli bir fırsat sunuyor olacak.

Uzaklarda yaşayan bilgenin asıl yaptığı, eski sorunları bitirip, yeniden doğan hayata açılmak. Bu noktada yanıltıcı bir şeyin altını çizmek gerekiyor. Bu aralar, herşeyi bırakıp, emekli olup hayatımı şuna veya buna adayacağım diyen durumlara karşı hep dikkatli olalım. Bu sorunları geride bırakmak değil, kaçışın ciddi bir habercisidir. Olumlu karma üretmenin herşeyi kenara atmak olmadığını, son bir yıldır çevremizde görüyoruz. Dikkatlice ve içine düşmeden yakın geçmişi taramaya ne dersiniz?

Bugün zamanlama enerjisi ile de dikkatli olmamız gerekebilir. Belirtmek istediğimiz şeyler doğru anda mı oradalar? Yada kişiler, hangi zamanda duymak istediklerini söylüyor da biz dinlemiyor olabilir miyiz?

Bugün, teslimiyet enerjisini yaşıyor olacağız, aynı zamanda. Boyun eğmek veya ne yapalım artık bu olsun demek değildir, teslimiyet. Sessizlikle yer açtığımız büyük kuvvettin gelişi, yeni gelenle yeniden doğmaktır.

Sevgi ve ışıkla kalın…

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 31.Temmuz.2016 _ Pazar
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?