Günle Gelen 30.12.16

Kendimizi kaptırmak, bizleri hangi yüksekliğe çıkaracağını bilmediğimiz bir alışkanlıktır.

Bugün, amaçlarımızı geleceğe taşırken hayatımızın bizlere ne tür olasılıklar getirebileceğini görüyor olacağız.

Günle beraber, hayattan aldığımız tatların ve onları doğuran canlılık enerjisinin aktif olduğu bir enerji aralığının son etkilerini alıyoruz bugün. Bu enerji ve etkileri bugün bizlere, uzaklara baktıkça dünyevi konulardan uzaklaşma eğilimi getiriyor. Bu eğilim gün boyunca sıkça bizlerle olacak olsa da, hayatımızın nerelere, kimlere veya ne tür alanlara bağlı olduğunu görmemiz için bizlere aynalık yapıyor. Hatta çok net bir mesajı var bu enerjinin. Hayat enerjimizin bağlı olduğu alanları görebilmemiz için; bize hayatımızın ilk 28 yılı içindeki deneyimlerimizi gözden geçirmemiz gerektiğini söylüyor. Çünkü bu deneyimlerin bizlere yol göstermesine açılmak, olumlu ve mutlu olanı çağırmak olarak bizleri etkiliyor olacak.

Yaşadıklarımızın, bizlerin bir sorumluluğu olduğunu görmeye ne dersiniz?

Gün boyu rol modeli olan, olma olasılığı olabilen veya olmasını istediğimiz kişilerin birçok konuda kendilerinin de yaşadığı sorunlara tanıklık edebileceğiz. Buna duyarlı olup, dikkatle gözlememiz gerekiyor. Yoksa o rol modelinin, ileride bizlere ne kadar zarar verebileceğini görmeyi kaçırma şansımız olacak. Aynı zamanda bu zorluklardan dolayı, “ağırlık” altında kalabiliyor bu kişiler. Bize gözüktükleri gibi olmadıklarını anladığımızda gelecekte bizlere bu ikiliğin neler getireceğini iyi gözlememiz gerekiyor. Olumlu olumsuz ayrımından önce, bugün gördüklerimizin geleceğe etkileri için dikkatlice farkındalık oluşturma günündeyiz.

Günle gelen enerjiler akşam saatlerindeyse, içe dönmeye ve hayat enerjimizin mücadele vermek üzere değerlendirme yapmaya başlamasına etkisi olacak. Hangi alanda, kime, ne kadar ve nasıl bir mücadele vermek istiyor olacağımız konusunda enerjimizi yönlendiriyor olacağız. Plan yapmaktan çok bunları ne zaman yapmak istediğimiz konusunda içimizdeki bir saat saymaya başlıyor. Bu noktada, neye karşı mücadele etmek istediğimize de dikkat etmemiz gerekiyor olabilecek. Yolumuzdaki bireysel ya da toplumsal prensipleri, gerekirse bir hesap kitap için günlüklerimize veya bir kağıda yazalım ve bakalım! “Dengeye erişmek için neleri gözden kaçırmamamız gerekiyor ” diye detaylıca bakarak, hepimizin hayatlarına olumluluk ve ödül dolu olanı getiriyor olacağız.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?