Günle Gelen 30.11.16

İsteklerimizi gözümüzde canlandıracak kadar zengin sözcükler, olumlu hafızanın gücünü gösterir.

Bugün, kendimizi her türlü ayrıntıya tam verip neyle ilgilenirsek onu üst düzeylere ulaştırıyor olacağız.

İnsan, bu dünyada olduğu ilk zamandan beri, hem biyolojisiyle hem de enerjisiyle buraya tutunuyor. Hayatı hiç bırakmıyoruz. Hayatın içinde ileri gitmek, onu kendine en özel hale getirmek için neredeyse koşuyoruz. Çok uzun süredir, bu düzene tutunmak için olduğu gibi bugün de elimizdekine ve zihnimizdekine kendimizi adıyor olacağız. Bu adanmışlık, hepimizin hayatına olumlu ve de ödül dolu olan etkileri çekiyor olacak bugün.

Odağımızda, merkezimizde olana bütün ilgimizi verip ne kadar ileri gidebileceğimizi görmeye ne dersiniz?

Günün başlangıç saatlerinde, hareketli enerjilerimizi dikkatle yönetmemiz gereken küçük bir bant aralığı var. Harekete geçme isteğimizi her yöne yansıtabileceğimiz bir aralık bu. Duyarlı ve dikkatli hatta tavsiyelere açık olmanın mutlu ve olumlu etkileri çekeceği bir zaman aralığı. Günün bütününde ise, hiçbir baskı veya strese aldırış etmeden kendimizi adayarak verdiğimiz konuların ileri seviyelere çıkışını izlediğimiz etkiler yayılıyor olacak.

Bugün, çevremizle bütünleşik bir gün. Herkesle beraber ve topluluk enerjisini kuvvetle hissedeceğimiz bir zaman dilimi. Kendimizi hem elimizdekine hem de çevremize adayabileceğiz. Bu adanmışlık, yaşadığımız detay enerjisi zamanında etkiliyor bizleri. Böylece, bugün herkes hayat ve iş detaylarını anlatıyor ya da, anlattıklarımızın detaylarını anlatıp, anlatamadığımız konusunda diyaloglar kuruyor olacaklar. Günün enerjisini olumlu ve başarılı yaşamamız için dikkat etmemiz gereken noktaysa, herkesin aynı hedefe odaklandığı konularda (örneğin, hep birlikte bir sorunu çözmek veya topluluk olarak tek bir işe konsantre olmak gibi), bu etkinin bütünüyle üst düzey sonuçlar vereceğidir.

Bugün, yüksek enerjiyle çok şey yaparken kontrolü yitirmek ya da en gerekli ve hayati adımları atlamak gibi etkilere açık olduğumuz bir gün yaşayacağız. Böyle durumlar bize sıkılma, yoğunlaşamama sorunu olarak geri gelebilir. Birbirimize, “biraz sen götürebilirsen, ben de seni izleyip geri adapte olabilirim…” deme güvenini gösterebilirsek, olumlu, başarılı ve ödülle dolu olanı davet ediyor olacağız.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected] / 0.530.3864474

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?