Günle Gelen 30.10.16

Kuvvetli bir alev, ya aydınlatır ya da yakarak karartır.

Bugün, kuvvetli enerjileri ve içinde bulunduğumuz bütün çevreye iyi geleni ayırt etmeyi yaşıyor olacağız…

Günün başlangıcı, bizlere güçlü bir enerji veriyor olacak. Bozulma, ödün verme veya istemeyeceğimiz yerlere gelmektense, fedakarlık yapma kuvveti olacak bu. Özellikle de yakın sandığımız kişilerin sözde yumuşaklık ve sevecenlikleri ile ilgili konular gözümüze çarpabilir bugün. Çevremizdekileri iyice ve derin gözlüyor olacağız. İnsanların ve olayların içine baktığımızda derinleri ve uzakları görme etkisine sahibiz. Bunu kullanmaktan kaçınmazsak, olumlu ve doğru olanın enerjisini davet ediyor olacağız.

Elimizde ve doğal olarak bizim olanın değerine açılmaya hazır mıyız?

Aşırılık, burada bizi takip eden bir nokta. Fazlaca kendimizde takılıp kalmamamız ve kimseyi de hedef seçmememiz çok önemli olacak. Ne yapabileceğimizi bilmek için vereceğimiz gayretlerle, geleceğe yönelik enerjimizi artırmak, bize olumlu ve ödül dolu olanı getirecektir. Yanılmaktan çekinmemize gerek yok çünkü çevremizde bizim planlarımızla kesişen ve farkınada pek varmadığımız hazineler var. Bu hazinelere ulaşmayı seçebiliriz her zaman.

Öğleden sonraysa, yeniay’ın da getirdiği zeminlerle beraber, dışarı vurulmayan bir enerjiyle buluşuyor olacağız. Çok keskin bir içgüdüsel enerji olması nedeniyle, iç dünyamıza özel bir enerjidir bu: Bize ve çevremizdekilere neyin yararlı olacağını bilmekle başlıyor. Bildikçe de konuşarak ya da yayarak değil, yalnızca işe dökerek bize etkilerini veriyor olacak. Sezgilerimiz, bizi sağlıklı olanla buluşturmak için özel araçlardır. Bu enerjiyi yaklaşık 6 gün boyunca yaşayacağız. En önemli etkisi ise bize geçmiş korkuları da hatırlatması olacak. Bu kötü değil, tam tersine değerli bir konu başlığı bizler için. Onları çalışıp, şifaya, anlayışa kavuşturup bizim yararımıza dönüştürebiliriz. Bunu yapmak için destek almaktan ve vermekten çekinmezsek, değerli ve ödüllü olanı çağırıyor olacağız.

Günle gelen enerji, bize eskinin ve geçmişin de anahtarlarını veriyor olacak. Yeniay yazımda da belirttiğim, geçmiş bireylerin duygu, düşünce ve enerjilerini anlıyor olacağız. Bu enerjiyi etkili kullanmak için içimize bakarak başlarsak en verimlisi olur bizim için. Böylece her yöne açılmayı da yakalamış olabileceğiz. Bu günün önemli bir odak noktası da, istediğimiz dünyayı yaratmak üzere vereceğimiz fiziksel çaba. Dekorasyon ve kendimizi ifade etmekte değerli etkiler bizimle olacak.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 30.Ekim.2016 _Pazar
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?