Günle Gelen 30.09.16

Çözümleri paylaşmak isteyen kişiler, çözümün ta kendisidirler.

Bugün, içinde yaşadığımız büyük kalabalıkta bize cevap verebilecek kişileri buluyor olacağız…

İçgüdülerimiz, çok hızlı habercilerdir. Biz anlamadan yanıp sönen lamba misali, bir an varlar ve bir an yoklar gibi hayal edebiliriz. İçgüdülerimizin böyle kıvrak olmalarıysa onları çok daha değerli yapıyor. Çünkü yakaladığımız anda, bizde yol açtıkları etkilerin ne kadar büyük enerjilerle dolu olduğunu anlıyoruz. İçgüdülerimiz, kimi zaman yeniden ve yeniden belirirler. Anlamıysa, bir mesajı bir daha ve bir daha veriyor olmalarıdır. Kısa da olsa güne başlarken, içinde bulunduğumuz insanlarla dolu dünya da, kiminle ne kadar yakın olduğumuz konusunda haberler verecekler bugün. Bütün çevremiz geniş bir ailedir. Herkesle bir seviyede bağ kuruyoruz. Bu mesajlara bütün duyularımızla bakarsak eğer; ödül, olumluluk ve doğruluk dolu bir geniş aile görüşümüz olacaktır. Yakın gelecekteki enerjilerle, bu geniş ailenin her üyesinin yeri için sorular soruyor olacağız.

Doğru bağları kurmaya çalışırken, bizimle doğru bağlar kurulmasına açık mıyız?

Gün boyu, bizlere hazineler sunacak olan bir enerjiyi yaşıyor olacağız: Sorduğumuz soruların cevaplarını alabileceğimiz kişileri bulmak!  Bizler için hazine niteliğindeki bu enerjinin çok farklı bir açılımı olacak bugün. Sayesinde yardıma, yardım almaya ve desteklenmeye açılmak etkisini yaşamak önümüze gelecek. Böyle bir etki ve enerjinin ilk adımı ise, yolunda gitmeyen konu başlıklarını bulmak. İkinci adımı ise, bulduğumuz konuları çözebilecek kişileri hayatımıza kabul etmek. Hatırlayalım ki birçok önemli çözümü, bunları yapabilecek kişileri hayatlarımızdan uzak tuttuğumuz için kaçırıyoruz!

Çözüme ve çözmeye açık olmaya ne dersiniz?

Bugün dikkatli olmamız gereken bir diğer konu ise, bizim ve kimsenin çözemeyeceği sorunlarla olduğumuzu sanıp herkesi uzaklaştırma çabası. Bu bir enerji değil, bir etkidir. Yani seçimlerimizden birisi olabilir, ancak hayatımızda böyle bir enerji yoktur. Kısacası birbirimize destek olma anı geldiğinde; özellikle cesaretlendirmek ve birbirimizin çözümlerini denemek için paylaşmak, en değerli ve olumluluk getirecek adımların başında gelecek.

En büyük yalnızlık, yalnızca kendini görmektir. Çevremizde kimlerin olduğunu görmeye ne dersiniz?

Bol kuşku ve soru sorma enerjisi ile dolu olacağız bugün. Olumlu karma yaratmak için herkese sorduğumuz soruyu kendimize de sormak, egomuzun etkisine girmekten en ödül dolu biçimde bizi koruyacaktır.

 Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 30.Eylül.2016 _ Cuma
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?