Günle Gelen 30.07.16

İçine çekilmeyi bilmeyen bir insan, başkalarına çekilmeyi de bilmez…

Günlerdir devam eden, kendimizi bir yöne götürme veya hayatımıza ait kararlar almaya yönelik bazı enerji basamakları, artık ön plana çıkıyor. Sırası gelmişken, biraz iç dünyamızla ilgilenme zamanının geldiğini gösteriyor. Bu akışın ışığında bugün, inzivaya çekilmek ve burada kendi özelimizle ilgilenmenin enerjisini yaşıyor olacağız.

Son dönemlerde ruhun bolca konuşmasını dinledik. Konuşmalara kulağımızı kapamadıysak eğer: Bir çok ödül gibi ders, anlam,… mesaj görmüş, duymuş olmalıyız. Eğer kapadıysaka: Güzel olan konu, çevremizin bu mesajları farkında olsa da olmasa da duymuş olması. Buna güvenebiliriz sonuna kadar. Özellikle de bize gerçekten değer verenler. O yüzden birbirimize destek olursak, birbirimizin mesajlarını yine birbirimize iletebiliriz. Şimdi de bunlarla dolu olan bavulumuzdan seçtiklerimizle, elimize makası alıp eskiyi kesme zamanı.

Bugünden başlayarak, hafızamızı bolca ziyaret edeceğimiz bir süreç başlıyor. Peki biz ne kadar hatırlamayı seçiyoruz? Bunu bilinçli mi yapıyoruz?

Neden mi? Çünkü, az önceki makasın kesip, durabilmesi için “bir şeyler” olmalı. O yüzden bu sıralar, “…ben bunları gömmüştüm, geride kaldılar…” demek doğru olmayacak. Her şeyi bulup getirmeye gerek yok. Ancak, hatırlamaya izin verin. Bu izin, bol ödül ve kutlamalar hazırlayacak bize. Önümüzdeki 2 aylık sürecin sonunda.

Bugünlerde, hepimizin biraz içimize çekilmeye niyeti olsa da yine de yan yana yalnız kalma isteğimizin olduğu bir zaman yaşıyor olacağız. Bir davete katılıp, arkadaşlarla dışarı çıksak bile, herkesin sustuğu birliktelikleri sıkça yaşıyor olacağız. Herkesin kendine ait bir boşluğa ihtiyacı olan bir zaman dilimi başlıyor da diyebiliriz. Bunun sebebi özellikle içimizdeki en temel, ilkel endişe ve tedirginlikleri bulup, çıkarmamız ve de kesip kurtulabilmemiz.

İnsanın içine dönüp baktığında ilk gördüğü konulardan biri de bedeni, özel hayatıdır. Bedenimize güç veren doğanın enerjisi ise bize”yaklaş”diyor olacak bu zaman diliminde. İçimizde gördüğümüz ise bizim parçamız. Yaklaşıp bakalım ki gerçeği görebilelim!

Bugünlerde hayat enerjisinin doğumu ve devamı üzerine, kök ve sacral (ikinci) çakra üzerine egzersizler yapmaya ne dersiniz?

Sevgi ve ışıkla kalın…

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 30.Temmuz.2016 _ Cumartesi
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?