Günle Gelen 30.03.17

Günle Gelen: Her güç ve istek önce içimizde anlaşılmalı ve dengeye getirilmeli.

Bugün, gücümüzün bizi götürdüğü kontrol etme yolunda içimize bakıp farkındalık ve bizim için tam olarak ne işe yarayacağı konusunda adımlar atıyor olacağız.

Hafta başından beri Yeniay ile ilgili çok fazla soru alıyorum. Birçok farklı kaynaktan değişik bilgiler anladığınızı, birazda aklınızın karıştığını gözlemliyorum. Bu yüzden farklı bir şey yapacağım. Neler oldu? etkileri nasıl devam ediyor? Başıma gelenler yeniay dan mı? Sorularınıza ait cevapları bulacağınız bir yazı gün içinde sizinle olacak 🙂

Bugün günle gelen enerji akışlarına geri dönersek … Yaklaşık yine bir hafta sürecek olan yeni bir enerjinin etkisine giriyoruz. Yeni enerjinin etkisiyle de egomuza odaklanıyor olacağız. Aslında daha çok egomuza ve egomuzun bizlere sordurduğu sorulara! Her etkiyle yeni sorular ve bu soruların altında yatan nedenlere bakıyor olacağız. Bu enerjinin anahtar sözcükleri kontrol etmek ve kendi düzenimiz olacaklar. Göründüğü kadar masum olmadıklarını paylaşmalıyım. Yeniayın da yenileyici ve adım attırıcı etkilerini düşününce bu enerji kapısından geçerken olumlu ve sabırlı olana daha çok sarılmamız gerekecek.

İrade gücümüzü bütünüyle kullandıkça ne gibi uyarılar ve adımlar görüyoruz?

Bu enerjinin bir yüzü de, etkileriyle buluşurken her karşılaştığımız konu başlığı için sürekli daha ilerisi için zorlamamız. Örneğin, niye daha riskli yolu seçmedin? Neden daha çok çabanı vermedin? Neden daha derinlik katmadın? Gibi sorularla elimize geçen her şeyi, olduğu çizginin ötesine zorlayacağız. Aslında bu zorlamaya, biraz da kendimizin ne kadar esneyebileceğini görmek adına bakmalıyız bugün. Her denemede yenilik yerine uyarılar, hatta dikkat sinyalleri aldığımız ne varsa o konuda özel çalışma ve ekstra dürüstlük göstermemiz gerekiyor diyebilirim. Günle gelen bir diğer etkiyse, aşırı bir dürtüyle lider ben olmalıyım demeye dayanmamızla ilgili. Egoyla ilgili her çalışmanın başı sakinlik ve aşırılıkların durulmasına yol vermektir. Bu durulmalarla içe dönük destekler yaşadığımız bir gün olmasına rağmen herkeste rahatlık oluşturabiliriz. Yine de herkesin gerilimli reaksiyonlarına ve meraklanmalarına sabırla yaklaşırsak olumlu ve değerli olanı çağırıyor olacağız.

Aynı zamanda bu etkiyle, çevremizdekilerde olumluya götürücü çeşitli miktarlarda gerginlik ve sınırları aşma ilhamları uyandırabileceğiz. Bu dikkatli olunması gereken bir durum ve maaalesef gelip geçici değil. Gün içindeki akışta, sıkça hatta özellikle de öğleden sonra görebileceğiz. Hepimize algılarımızı dikkatle açalım tavsiyesinde bulunmak istiyorum.

Günle gelen bir başka etkide de, kendimize gelen, bizlere akışla gelene açık kalmak. Bu ne demek? derseniz, bizlerin başkasında oluşturabileceği şeyler gibi onların da bizde oluşturabileceklerine açık ve olumlu bakmamız diyebilirim. Hiç kimse hasta olmadan bağışıklık sistemi iyileşmez gibi düşünebiliriz bu konuyu. Değişime biraz dirençli ve düşünceyle duygularımız biraz inatla dolu olabilir. Aslında bu kadar diri ve hayat dolu anları yaşayabiliyorsak bunun olumlu yanlarını görebiliyor olmamız da iyi olacaktır. Karşılıklı yaratıcılık bu enerjiyle ve egoyla varılabilecek hem değerli bir ödül hem de hediye olacaktır.

Ve de güneşli bir günün simdilik son farkındalık sorusuyla yarın görüşmek üzere …

Gerginlik ve bolluğun, aynı anda çevremizde olduğunu görmeye ne dersiniz?

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?