Günle Gelen 30.01.17

Her şeyin bir başlatanı vardır. Dinlediğimizde, her şeyi başlatmayı da başarabiliriz.

Bugün, içinde olduğumuz her takımın içindeki yerimizi ve sonuç verecek olan her şeyi nasıl başlatacağımızı buluyor olacağız.

Bir takım nedir diye sorarsak, aileden başlayıp iş arkadaşlarımıza kadar içinde yer aldığımız her türlü grubu gösterdiğini buluruz. Ortaklaşa iş yaptığımız, konuştuğumuz veya düşündüğümüz herkesle bir takım oluştururuz. Onlardan destek, yardım, moral adımları ve daha birçok olumlu şey alırız. Günle gelen etkiyle, bir grupla ya da takımla birlikte olduğumuz her an onlara iyi olduğumuz yeteneklerimizi veriyor olacağız. Bu konuda uygularsak olumlu olacak önemli bir püf noktasaysa bizi bekliyor: Hemen önümüzde olan şeylere aşırı takılı kalmamız. Bu nokta bugün iş hayatımızı da derinden etkiliyor olabilecek. Dikkatli olup yakın geleceğe odaklanmak olumlu sonuç elde etmenin adımı olacaktır.

Bugün, önümüze doğru bakıp bize yaklaşan şeyleri görmek konusunda yeteneklerimizi gösterebiliyor olacağız. Bu yetenekler ve becerilerse özellikle bir grupta olduğumuzda, yani bize ait bir yerimizin olduğu çevrelerde daha da öne çıkıyor olacak. Kısacası dışa dönük bir enerjiyi yaşıyor olacağız bugün. Herkesle temas halinde olmak ve herkesin de bize ulaşabildiği bir konumda olmak, olumluluk ve ödül dolu sonuçlar getiriyor olacaktır.

Günün en önemli etkisiyse bir grupla, bir ortaklıkla ya da bir şekilde bağ kurduğumuz kişilerle bir grup, bir takım oluşturuyorsak, bunun iyi olduğumuz konularda olması. Yoksa enerjimizi kaybediyor veya oraya ait olmaya çalışmak için kendimizi zorluyor olacağız. Verdiğimiz ve paylaştığımız enerjinin bize yansımaması hepimiz için bir hata yaptığımızın işaretidir. Böyle bir durumla karşılaşıyorsak, yüksek oranda tatminsizlik duyuyor olacağız. Bu konumda ne kadar uzun kalırsak da çıkması o kadar zor ve uzun olacaktır.
Gün boyu sessizlik anlarında detayları yakalıyor olacağız. Dengeyi aramak istediğimiz zamanlarda bu sebeple, biraz olsun içinde bulunduğumuz kalabalığı bir miktar uzaktan görmeye çalışmak hepimize olumlu gelecektir.

Günle gelen enerjilerin bir diğer etkiyse, akşam saatlerine doğru artacak. Çevremizdekilerin, birlikte olduğumuz grup içinde tam olarak neden olduklarını daha kolay anlıyor olabileceğiz. Bu anlama bir tür cevap veya sebepleri aramak değil. Anlamak için önümüze gelmelerini beklemek daha verimli olacaktır. Aramakta ısrar ettiğimizde, inandığımız cevapları inşa etmek için zorlama ve koşullandırmalar üretebiliyor olacağız. Bu zorlamaları sonradan çözmek oldukça uzun sürecektir. Kendimiz dahil herkesin masum ve safça taşıdığı değerleri gözden kaçırabiliriz.

Günle gelen enerjilerinde yardımıyla kendimize sorabileceğimiz anlamlı bir sorunun, haftanın ilk gününde bize farkındalık katacağına inaniyorum.

Herkes yaptığı işlerdense, içinde yatan gerçek potansiyellerle bir araya gelse, ne değişirdi çevremizde?

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?