Günle Gelen 29.12.16

Durmadan istemek, bir savunmadır: Egomuzla konuşmak gerekir.

Bugün, hayatımızın içindeki canlılığı ve enerjiyi savunma reflekslerimize veriyor olacağız.

Bugün, talep etmek ve istemek önemli bir yer oynamaya başlıyor. Çünkü hayatın içinden geleni ego süzgecinden geçirmeye ağırlık vermeye başlıyoruz. Aslına bakarsanız bu biraz da karanlık bir yol hepimiz için. Ego bir kuyu ya da borunun içine bakmak gibidir. Karanlığa bakarız ama uzakta ya da her şeyin altında yatanı görmek veya bilmek neredeyse imkansızdır. Bu yüzden bugün olumlu olanı çekmek için beklenmedik istekler, talepler hatta bunu yapmazsan böyle olur gibi şartlı cümlelere hazır olmalıyız.

Kim olduğumuzla diyalog kurduğumuzda gerçekten neler isteyeceğimizi düşünüyoruz?

Gün içinde hayatın tadını korumak veya o tatları kaybedeceğimizi düşünmekten dolayı bazı iletişim kopukluğu ve olumluyu geciktiren davranışlar görebiliyor olacağız bugün. Böyle durumlarda gerçekten savunmaya çalışılan konunun değerine hafifçe göz atmak hepimize iyi gelecektir.

Seçimlerimizin toplam yoluna karma diyoruz kısaca. Karmamızın bir kısmını üretiyor bir kısmını da çözüp bitiriyoruz. Bugün daha çok çözümleyip bitirme tarafında olacağız. Farkında olalım ya da olmayalım, seçimlerimiz başta hayat enerjimiz olmak üzere, bize birçok şey gösteriyor. Bize getirdiği tatlar ve onların sonuçları için öğrenmek, sindirmek ve çözülmeler görüyor olacağız. Karma çözülmesi aynı zamanda, bize kalıcı değişiklikler getiren bir olaydır. Bugün kalıcı değişikliklere açılırsak, hayatlarımıza olumlu ve ödül dolu olanı getiriyor olacağız. Açılmazsak, elimizdekilerin uçup gideceğine tanıklık ediyor olacağız. Çünkü bu zaman diliminde, egomuzun içinde olumlu anlamda bir yatan gerçek var. Biz herkese, herkesinki de bizlere ulaşıyor olacak. Bu yüzden de bu enerjilerin çözülmelerini belirgin biçimde görüyor olacağız.

Aynı zamanda, kendi enerjisini korumak amacıyla sessizliğini koruyanlarımız olabilecek. Savunma istekleri yüksek olan bireyler bu kişiler. Egolarımızla olan diyaloglarımız kesikli ve az olduğu zaman bu tür olaylar çoğalıyor. Hayatlarımıza olumlu ve dengeli olanı çağırmak için sakin kalıp içimizle iletişime devam etmek veya derinleştirmek önemli sonuçlar veriyor olacak, bugün.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?