Günle Gelen 29.11.16

Bütün büyük resimlerin, onları onlar yapan özel detayları vardır.

Bugün, toplulukların birleşen güçlerinden, gözden kaçan küçük detaylara kadar büyük bir yelpazede kontrol çabası veriyor olacağız.

Detayların her şeyde kendini gösterdiği bir enerjinin etkisini yaşadığımız bu zaman diliminde, kararlılık ve küçük adımlarla her şeyi ne kadar iyi anladığımızı görmeyi yaşıyoruz. Mantık, zihin ve beden arasında güçlü ilişkiler kuruyor olacağız. Hayatımıza bunları olumlu ve katkı dolu biçimde geliştirmek için bugün, enerjimizi önümüzde ne görüyorsak onlara dikkatlice veriyor olacağız. İçimizdeki huzursuzluk ve depresyonu yok etmek için çalışarak kendimize terapi vermenin yolu olacak bu alan. İnce işler yapıp, denemeler gerçekleştirmenin hepimize birçok farklı etkide olacağız bir gündeyiz.

Sonucu ne olursa olsun, yaptıklarımızın bizlerde ışık tuttuğu yerlere açıklıkla eğilmeye ne dersiniz?

Günün ilk saatlerinde, aklımızda birlikten doğacak güçleri yönetmek olacak içimizde. Bireysel kaynaklarla hayatı dengelemeye gidiyor olacağız. Yalnızca bize hitap eden anları ve diyalogları gözleyeceğiz. Bu birazcık içe kapanma gibi gelse de, hayır, herkesin kendine yer bulabileceği hayat alanlarına yönelmesidir. Öğle saatlerinde, hayatlarımız ve enerjilerimiz bizlere detaylarla ilgili yavaşlayıp iyice küçük ayrıntılara bakmamızı söylemeye başlayacaklar. Aklımızı kullanmak öne çıkıyor olacak. Bu da bolca kontrol ve analiz demek. Böylece günün yemek ipuçları da sulu ve seze yemeklerinde yatıyor olacak. Zihne hızlı işlemleri yaptıran değil, bütün gün onu düzenli destekleyen bir yiyeceğe ihtiyaç duyacağımızı gösteriyor.

Günle gelen enerjinin, kimimiz üzerinde ısrarcı ve inatçı davranışlara yol açtığını görebileceğiz. Saplantı derecesinde başka yöne bakamama davranışları bir topraklanma eksiğidir ve çevremizdekilerle şefkatli ve anlayışa dayanan iletişimlerle çözülebilmektedir. Böyle bir durumda birbirimize herkes için değerli olana, kendisi için bu kadar değerli olanı kattığında daha fazla neleri kazanabileceğini göstermemiz iyi gelecektir.

Günün en önemli etkisiyse, her şeyi biz fark etmeden yıkabilecek detayları gözden kaçırabiliyor olmamızdır. Hiç akla gelmeyen veya önemsenmeyen detayların, sözlerin, düşüncelerin veya önemsenmeyen sezgilerin bugün geri gelişini görebiliriz. Bunu engellemektense, ders almayı seçmek daha olumluluk ve ödüllerle dolu olan bir alandır. Hayat bir kontrol laboratuvarı değil, bir akıştır. Görmeye, dinlemeye ve hissetmeye açılmazsak bizleri zor konumlara getirebilir bütün bu olanlar.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected] / 0.530.3864474

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?