Günle Gelen 29.10.16

Güven ve zaman bir araya geldiğinde, değişim zamanını anlatırlar.

Bugün, ne için mücadele ettiğimiz ve etmek istediğimiz hakkında yüksek farkındalık yaşıyor olacağız…

Güven, çevremizde uyandırdığımız en önemli paylaşımlardan biridir. Hayat enerjimiz, bu paylaşımı her türlü ilişkimizde kullanmaktadır. Bugün, bu paylaşım ile ilgili farkındalıklarımız artıyor olacak. Sezgilerimiz ise bize, nerenin veya kimin daha güvenilir olduğu konusunda önemli noktaları gösterecek. Birçok iç sorumuzu cevaplıyor, yenilerini soruyor ve verdiğimiz cevapların ne kadar doğru olduğunu anlamak için herkesi izliyor olacağız bugün. Doğal olarak dışarıdan, kararsızlıklar veya kafamız çok dolu etkisi oluşturabiliriz. Hepimizde bunlar olacağı için gözlem gücümüzü yüksek tutmaya çalışırsak, olumlu ve değerli olanı davet ediyor olacağız.

Yeni olasılıklara, “yapabilirim”lere ve “bu bir hayattı, geride kaldı”lara açık mıyız?

Güven, enerjimizin içinde öne çıktığında ilk olarak kendimizi güvende hissetme durumu ile beliriyor. Burada egomuzla ilgili olarak çok dikkatli olmalıyız. Hızlıca kendi güvenliğimiz için farkında olmadan çevremizde zor durumlar oluşturuyor olabiliriz. Üstelik bunu sıkça da yapıyor olabiliriz. Sezgilerimizin kuvvetlendiği bu dönemde, bir grup, aile veya topluluk olarak güveni oluşturmaya önem verirsek, ödül dolu bir yakın gelecek oluşacak. Çevremizdekilerin arasındaki rekabetin gerilimini çekme etkisi ise gün boyu yüksek olacak. Duyarlı olup, bir takım gibi yaşadıklarımızı çözersek; olumlu, başarılı ve moral verici enerjileri de çekiyor olacağız.

Bedensel şifası ve aktivasyonu yüksek bir dönemdeyiz. Bugün, ayaklarımızın enerji kapasitesi yükseliyor. Özellikle ayaklarımız ile ilgili çalışma yapmak çok değerli olacaktır.

Dikkatli olmamız gereken konuysa, duyarsızlık. Gün içindeki enerji değişimi sonucu kırıcı hatıralardan konuşmaları sıkça görebiliriz. Böyle durumlarla karşılaştığımızda, başkalarının özel alanlarına saygı duymayı birbirimize hatırlatırsak, grup bilinci ve olumlu etkilerini yükseltiyor olacağız.

Günün ilerleyen saatlerinde, güneşin batımıyla, enerjimiz yükselecek ve yeni ayın etkilerine hazırlanıyor olacağız. Planlar yapmaya açık olacağımız bu zaman diliminde, uzak geleceğe de bakıyor olmak ödül dolu enerjiler getirecek…

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 29.Ekim.2016 _ Cumartesi
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?