Günle Gelen 29.08.16

“Yeni bir “hayat”,
eski “egomuz” artı “sürpriz” faktördür .. “

Bugün, yeniyi seçmek, yeniye yer açmak için içten değişime başlamayı yaşıyor olacağız.

Bazı konuları abartmaya veya çok fazla her yere uydurmaya başladığımızda, iyi ya da kötü olduğunu ayırt edememeye başlıyoruz. Bunların başında, doğanın ve bizim en büyük enerjilerimizden biri olan ego geliyor. Ego, hem yalnız kalıp sadece ben olmayı, hem de herkese katılıp biz olmayı etkiliyor. Bu yüzden de “zamanla” yepyeni olanı getirebilen başlı başına hayatımızın bir ödülüdür.

  • Ne kadar ben olabiliyorum?
  • Ne kadar çok ya da az ben olmaya izin veriyorum kendime?

Günün enerjisi bize seçimler yapmamız gerektiğini anlatıyor. Zorunluluktan değil, isteyerek yapmak gerektiğini göstererek hem de. Yeni birliktelikler ve yeni bağların bize zamanı hatırlayacağı bir gündeyiz. Zaman ne kadar değerli? Zamanın benim için ne kadar değerli olmasına izin veriyorum? Kurduğum bağların değeri nedir? Bana getirdiklerine değer mi? Gibi derin soruların cevaplarını seçerek ilerliyor olacağız. Eskileri elemek için büyük güçlerle tanışabiliyor, doğru miktarda ego ile yeniyi seçecek gücü buluyor olacağız.

Kimi zaman her şeyi planlasak da, plana karşı koyup yeni ve iyi geleni arayıp buluyoruz. Bugün bu arayışın günlerinden biri. Her yere bakıp buradan bizlere gelecek olana kendimizi nasıl bırakabiliriz diye soracağız. Bu kuşku değil, parçası olma, onunla yolculuk etme arayışıdır. “Yenilik”arayışına hazır mıyız?

Bir süre boyunca, yeni aileler, yeni birliktelikler ve bağlar kurma enerjilerini yaşıyor olacağız. Öncelikle bugünden başlayıp iyi yaptıklarımızı görmeye başlıyoruz. İçimize “yeterince”çekilip doğru ve iyi yaptığımızı anlıyor olacağız. Eğer korkutan bir şüphe varsa çözmek veya çözmek için destek almak için en önemli günlerden birindeyiz. Bugün çaba ve mücadele enerjilerine açık olduğumuz bir gündeyiz. Bunu değerlendirirsek büyük ödüller bizi bekliyor olacak.

Bugünkü enerjilerin hayat amaçlarımıza kattığı büyük bir etki var. Kendini adamak! Hayattaki amacımız nedir ve ona varmak için bugün kendimizi ona adarsak, ne kadar büyük artı alabiliriz? “Artıyı” seçmeye hazır mıyız? 

Sevgi ve ışıkla…

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 29.Ağustos.2016 _ Pazartesi
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?