Günle Gelen 29.06.16

İçi dolu bir ruhun en olgun özelliklerinden biri açıklamalara sahip olmasıdır: Zihninizin yerine ruhunuzun attığı emin adımlardır onlar…

Bugün iç sesimizin bize söyleyeceklerini dinlememiz için aktif olan bir enerji geçişinin içinde yaşıyor olacağız. Gerginleştiğimiz bir diyalog bile dinliyor olsak, sonuna kadar dinleyebilirsek ödülünü bolca alabileceğimiz bir enerji bu. Biraz zorlayıcı olduğunun farkındayım ancak bugün dinlemek hepimize büyük katkılar verecek. Bu katkılara açılmaya ne dersiniz? Daha da önemlisi dinleyip büyümeye hazır mıyız?

İnsanları gözlemlediğimizde bazı davranışların tekrar ettiğini görebiliriz. Herhangi bir konuda görüşünü belirttikten sonra istediğini elde edemediğinde, olumsuz bir tavır sergileyebilmekte bunlardan biri. Ve bu tarz durumlarda bir sonraki adımın, tabi ki insanın doğasına uygun olarak bir şeyi yapmaya yönelmesi olduğunu da gözlemleyebiliyoruz. Aslında sonuç çok basit… Düşüncesini değiştirmek! Önce istediği ve düşündüğü olumlu konu, sonra da onun beğenmediği yönüne doğru olumsuz açı. Bunu sebebi tabi ki içinde yaşadığı kuşkular. Bu tür durumların ilacıysa, hemen önümüzde duruyor. Birbirimize destek olmak! Yararlı kuşku ve yok edici yararsız kuşkuyu, ayırt etmek için çabalamaya ne dersiniz? Bu zor olabilir, ancak birbirimize destek için bugünlerden daha önemli günler olabilir mi?

Çok üzülerek yazıyorum şuanda ancak “Tesadüf yoktur” diyorum hep. Dün yaşadığımız içimizi acıtan olaydan sonra günle gelen önemli bir iletişim enerjisine geçiş yaptığını gösteriyor. Bizlere çok fazla görevler düşüyor. İnsanlığa olan sevgimizi yüksek sesle ifade etmemiz, kendimize ve yaşama karşı olan bir görevimiz aynı zamanda. Durmayıp, bu konuyu sese yani enerjiye dönüştürürsek bugün büyük bir olumluluk ve ödüllerle dolu alana imza atıyor olacağız. Bu oldukça canlı ve ışıl ışıl bir enerji. Sesimizin gücünü görmeye hazır mısınız? Bu gücü yaşamaya ne dersiniz?

Sessizliğin ardından gelen berrak, temizlenmiş ve netleşmiş düşüncelerin günlerinden birindeyiz. Bunu değerlendirmeye açılmak için tek yapmamız gereken içimizden gelen sesleri susturmamak! Genelde kapıldığımız “şu an değil” gibi bastırma ögelerini bugün kullanmamaya özen göstermek. Her zorluğun altında bir ödül, bir başarı vardır. Bugün bu ödüle, bu zorluğa koşmaya ne dersiniz?

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 29.Haziran.2016 _ Çarşamba
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?