Günle Gelen 29.04.16

Kaldığı yerden devam etmek için sinyal veren her şeyi, ikinci bir kez gözden geçirmeliyiz…

Günle gelen enerji akışları, bugün doğal dürtülerimiz ile “… bu buraya uygun mu?..” gibi düşüncelerimizin çarpışacağına işaret ediyor. Hatta kendi dünyamıza gömülü olduğumuz bir halden çıkmamız ile günün  başlayacağını gösteriyor. Sonrasında ise, elimizdekilere bakıp “…bunlarla ne yapabilirim?…” diye düşüneceğimiz bir gün geçirebiliriz.

İçimizdeki dünyada vakit geçirirken, farketmeden bolca yetenek ve enerji biriktiririz. Biriktirdiğimiz enerjiler, değişik özellikteki alanlara açılan kapıların, değerli anahtarlar gibidir. Elimizdeki anahtarları kullanmak istediğimizde ise seçeneklerimiz giriyor devreye… Sabırsız ve amatör bir hazine avcısı gibi elimizdeki anahtar yığının nereye açacağını bilemeden, hangi anahtar hangi kapıyı açıyor diye sürekli denemek mi?… Yoksa yarın birgün bu anahtarın kapısını bulacağımızı bilerek ve sabırla, günün erken saatlerinden itibaren o anahtarları saklanmak  mı?

Önemli olan hangi kapıyı açtığımız mı? Doğru zamanda doğru kapıyı açmamız mı? Sorusunu yöneletebiliriz burada kendimize…

Bugün, geçmişten bazı eski konular geri geldiğinde biz tekrar geri gelebilir. Günle gelen enerjiler bu karşılaşmada  iki kere düşünmenin gerekli olacağını gösteriyor. İç sağlığımızsa iki kere, üç kere düşünürken deneme yanılmalarla adım atacaktır.

Bu günün en önemli mesajı ise enerjimizi saklayıp dışarı bakmanın, sağlıkla ve umutla beklemenin, geleceğe gönderilen bir mesaj olduğu yönünde…

Esin Batal

Günle Gelen 29 Nisan 2016 / Cuma

17_esin_nature_gunlegelen_girl_768