Günle Gelen 29.03.17

Günle Gelen: Değerli görüşler herkesi besler ve hepimize bakım verir.

Bugün etrafında dönüp durduğumuzu düşündüğümüz birçok konuda, fark etmediğimiz başarıları görmeye ve ileriye doğru giden çizgilerde yol almak için adımlar atmaya başlıyoruz.

Deneyimlerimiz her zaman cebimizde tutabileceğimiz çok değerli hazinelerdir ve olumluluk dolu etkileri çağırırlar. Farketmesekte deneyimlerimizin, bir konunun ilgili birçok kısmında bizlere destekleri vardır: Kısacası deneyimlerimiz, hissedip öğrendiğimizi hatırlatırlar! Gelen değişimleri bize haber verirler. Hayat döngülerimizin nereye çıktığını ve bahara varmadan önce bir kış mevsiminin de olmasının normal olduğunu deneyimlerimiz ortaya koyarlar. Bugün içinde olduğumuz enerjinin bu etkisiyle, her türlü açıdan bir konuya, bir hayata, bir düşünceye, duyguya veya olaya bakabileceğiz. Dikkat edeceğimiz noktaysa; günle gelen enerjinin etkisiyle olan ve önümüzde duranı seçip alırsak, gerçekten büyük perspektif farklılıklarının önümüzde yattığı.

Bu noktada kendimize yol gösterecek bir soruyla aydınlanabiliriz. Hatırlatmalıyım ki herkesin cevabı kendi içinde saklı;)

Aşırı sıkı tutunmazsak, ne tür yeni destek noktaları bulabiliriz?

Günle gelen bir diğer etkiyle, bugün harekete geçiren ilham veya temel sebepleri, düşünceleri ve motivasyonları görebiliyor olacağız. Bugünlerde bir olay için neden/nasıl diye soruyorsak, cevabını bulmak için en destek dolu günlerden biri bugün olacak. Kuvvetli etkiler, açılan gözler, anlaşılan sebepler ve beklentilerimizle ilgili değerli cevaplara ulaşabiliyor olacağız. Gün içinde bu olanaklarımızı engelleyebilecek neredeyse tek nokta birbirimizin yeteneklerini kıskanmak olacak. Böyle anlarla karşılaşırsak, kendimize ve birbirimize yeteneklerin birleştiğinde daha değerli olduğunu hatırlatmak olumlu ve anlamlı olanı çağırıyor olacaktır.

Bugün aynı zamanda enerjik ve ruhsal çalışmalar yapmak için de destek dolu bir gün. Hepimizi başlamak ya da en azından başlamak üzere plan yapmak için cesaretlendirmek isterim. Yüksek ve daha güçlü her türlü enerjik hisle temasa geçmek veya o alanlardan içimizi beslemek çok değerli olacak.

Mütevazı, anlayışlı, güler yüzlü, çaba dolu bir gün üretmenin elimizde olduğu bir gündeyiz. Olumlu seçimlerin ufuktan haber getirdiği ve akışa teslimiyetin yeniayın da etkisiyle doyurucu etkisini kolayca hissedebileceğimiz bir gündeyiz. Çevremizde kimi zaman ne olursa olsun çok çalışırsak mutlaka başarılı olacağız gibi sözler duyabiliriz. Ancak aklımızdan çıkarmamalıyız ki, çok değil, doğru yerlere bakarak ve yeterince çalışarak asıl başarıya ulaşabiliriz. Akış, farkındalık ve abartısız olmak günün önemli anahtar sözcüklerinden bazıları olacak.

Günün ilerleyen saatlerindeyse, düşüncelerimiz ve anılarımıza bakıp toplulukların kimi zaman bireylerden daha çok haklı olduklarını düşünmeye başlayabileceğiz. Birlikte bir topluluk olarak, yan yana olabilmek için hepimizi kontrol edebilen prensip veya gelenekleri kabul edebileceğiz. Bu büyük bir nüans değil ancak bazen içinde bulunduğumuz ortamın ve kişilerin huzurunu derinden etkileyebilir.

Bugün hatırlamanız gereken bir diğer noktaysa duyarlı olmanın, herkesi gözleyip hareket etmenin olumlu ve ödül dolu olanı getiriyor olacağı.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?