Günle gelen 29.01.17

Kabul etmek ve kabul görmek, farklı olduğu kadar bütünleştiren iki enerjidir.

Bugün, duyarlılıklarımız konusunda önemli farkındalıklar kazanıyor olacağız.

Kendimizi adamak üzerine derin etkilere açılıyoruz. Her şeye yaklaşım şeklimizi araştırdığımız ve buna yönelik etkileri hayatlarımızda hissettiğimiz bir zamandayız. İnsan olmanın temel taşlarından biridir, bu. Nasıl hareket etmek istediğimize karar vermek için hep ihtiyaçlarımıza bakar ve neye, nasıl yaklaşacağımıza bakmaya çalışırız. Günle birlikte, tetikte olma dürtümüz oldukça hareketli olacak. Böylece her şeye kendimizi adarcasına, yani yüksek bir duyarlılıkla yaklaşıyor olacağız. Bu duyarlılık kimimiz için aşırı duygusallık, aşırı dikkatlilik, bizden isteneni asla bitirmeden bırakmamak veya kimimiz için de başkalarının isteklerini yerine getirmek için ısrarcılık olarak görünebiliyor olacak. Tüm bu enerji etkilerindeyse olanlardan kaçınmamız değil, bunları yaşarken ne öğrenmek istediğimiz önemli.

Başkalarının isteklerine karşın kendi isteklerimize ne kadar öncelik veriyoruz?

Bugün, reddedilme endişesi önemli bir rol oynayacak çevremizde. Özellikle, her şeyi garantiye alma eğilimine ve karşımızdakine başkaları hakkında bilgiler vermek konularına çok dikkatle yaklaşmalıyız. Bu konu başlıkları tüm seçimlerimizi olumsuz karma yönünde etkileyebilirler. Böyle eylemler, kendimizle ilgili bazı sorunları uzağa itmekten olur. Gerçekte anlatmak istediğimiz neyse ona yoğunlaşmak hepimize olumlu ve ödül dolu olanı getiriyor olacak. Kendimiz ne kadar iyi, açık ve gerçeklerle anlatırsak, o kadar krizsiz ve herkesin anladığı bir günümüz olabilecek.

Günle beraber gelen etkilerin yol gösterici ipucu da, elimizde ne varsa saklamamak. Daha önce yaptığımız bir şeyi başkaları da mı yapıyor? 

Benzerlikleri açıklayıp destek olalım.

Neyin nasıl yapıldığını bildiğimiz bir konu mu geldi?

Örnek olalım, örnek davranışları verelim çevremize. Akışı takip etmek konusunda bunlar hepimize yol göstereceklerdir.

Akşam saatlerinde özellikle de çevremiz için fedakarlık yapmak veya onlara destek olma eğilimimiz yükselebiliyor olacak. Buradaki önemli nokta, gerektiğinde zararlı ve kimsenin yapmak istemediği konulara bizlerin dokunması olacak. Belki yenerim, belki bana zararı olmaz gibi sınırları esnetmeye karşı dikkatli olmamız gerek. Bunları yapacaksak bile, yakın zamanda arınmak, böyle hareketlerden bir süre uzak durmak veya bize iyi gelecek ne varsa onunla bu etkilerden uzak durmamız çok iyi olacaktır. Yoksa önümüzdeki 4 aylık süreçte bazı bedensel zorluklar bizi bekliyor olabilecek.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?