Günle Gelen 28.11.16

Denge, hayatımızdaki eksikliklerden değil, fazlalıklardan bozulur.

Bugün, hayatımıza dışarıdan gelen yöntemlere ve bilgilere açık oluyor ve çevremizdekilerle birlikte çözüm üretiyor olacağız.

Günün ilk yarısında, sakin ve arayışlarımızı açıklıkla çözüyor olacağız. Hayatımıza katmak istediğimiz her değere ise duyarlılıkla yaklaşıyoruz. Detayların enerjileri ile dolu olan bu zaman aralığında, kararlarımız önem taşıyor. Bu kararların nasıl verildiğine dikkat ederek hayatımıza olumlu ve ödül dolu olanı çekiyor olacağız. Bugünkü enerjilerin bize ilk getirdiğiyse ihtiyaç duyduğumuz her konuda çevremize bakıp, özümseyip yöntemlerini usta-çırak ilişkisi gibi denemeye başlamamız yolundaki etki.

Başarıyı ve ustalığı tanıyıp, paylaşmaya açık mıyız?

Günün önemli dönüşümüyse öğlen saatlerinde olacak. İçimizdeki yetenekleri bilen ve farkındalığı olan kişiler olarak kimin bize veya bizim kime ihtiyacımız varsa orada ve onlarla bir şeyler yapmak üzere birlikte çaba göstermeye başlıyor olacağız. Aslında bu içimizdeki enerjinin herkese çekilmesiyle ilgilidir. Kendimizle meşgul olmayı sevdiğimiz bir etkiyi yaşıyoruz. Bu etkiyle, hayatta yaşadığımız içinden çıkılmaz diye düşündüğümüz konuları çözüyor olacağız. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, doğal hiçbir akışı aşırı zorlamamak olacaktır. Burası yeterli dediğimiz her yerde beden ve iç sesimizi dinlememiz olumlu ve mutlu olanı davet etmek için çok güzel bir adımdır.

Gün içinde sıklıkla bizi uğraştığımız konuda bıkkınlığa sürükleyecek kadar bazı sorunlar yaşayabiliriz. Bıkkınlık, aynı şeylerin tekrar etmesi olduğundan, bugün aynı zamanda nerede neyi eksik yapıyoruz sorusunu cevaplamamız için de olumlu bir zemine sahibiz. Kendi kendimize yapacağımız testler ve ayıklamalarla önemli eksikleri buluyor olacağız. Bunları hızla tamamlayabileceğimiz bir avantajımız yok bugün için. Ancak bilmek, hazır olmaktır. Bu yüzden günle gelen enerjiyle, bugün içten adımlar atma etkisini yaşıyor olacağız.

Gün boyunca dikkat edilmesi gereken noktaysa, aşırı miktarda kişiyle yapmak istediklerimizin zamanla bozulması olacak. Farklı bir bakış açısının zararı yoktur şeklinde içine düşebileceğimiz davranışlar bizi zamanla sorun çıkaran genellemelere ve yargılara götürecektir. Böyle hisleri tanıdığımız anda birbirimize, enerjimizi verdiğimiz konular için “o konunun gelmesini istediğimiz yerin burası olup olmadığı ?” sorusunu hatırlatmak yeterli olacaktır. Böylece anlık ego yükselmelerimizi ve sahip olma isteklerimizi da tanımış ve olumluluk kaynağı olmaya geri getirmiş olabileceğiz bugün.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected] / 0.530.3864474

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?