Günle Gelen 28.10.16

Israr, ruhun bedenle kurduğu kuvvetli bir bağdır.

Bugün çevremize ve bize, değer yanında güzel sonuçlar getiren her şeye güçlüce tutunuyor olacağız…

İnsan, aslen iyi ve olumlu olana eğilimlidir. İyi, olumlu, güzel ve ödüller getiren her şeye doğal olarak yüzümüzü döner, ilerleriz. Çeşitli davranış değişiklikleriyse sonradan öğrenilir. Bugünse yararlı ideallere tutunmanın, bize büyük artılar getiren bir etkisi olacak. Günle gelen enerjilerin etkisiyle; olumlu olanı seçtikçe genişleyen, hemen ona ulaşmak için her yolu anlayan bir enerjimiz var. Bu yüzden tam da bugün, olumluya giden yolda hayatımıza yeni kurallar ve prensipler belirlemeye başlıyor olacağız.

İhtiyacımız olanı bize getirecek yollara açılmaya ne dersiniz?

Bir amaç için mücadele ederken sezgilerimizin devrede olduğu zamanlardayız. Sezgilerimizi dinlersek, yalnızca bize değil çevremize de yardım ediyor, olumlu ve ödül dolu olanı getirmeye başlıyor olacağız. Sezgilerimiz hep içimizdedir. Bu da enerjimizin, ruhumuzun bedenimizle kurduğu güçlü bir bağı gösteriyor. Yalnızca mesaj vermek için değil, bize yönlendirme vermek için de olan bir konu bu.

Günle gelen bu enerjinin en güçlü etkilerinden biri de gün boyu beden şifasındaki güçlenme olacak. Enerjimizin ısrarı burada çok kuvvetli etkiler yaratacak. Eğer bu güçlenmenin kökeninin enerjimiz ve günle gelenin birlikte ısrarı olduğunu görebilirsek mutlu, olumlu ve ödüller getiren yeni şeyleri keşfedebileceğiz. Ayrıca bedenimiz, bugünkü şifa çalışmalarından çokça etkileniyor olacak. Elbette bugün alacağımız şifalanma kararlarının da geleceğe etkisinin büyük olacağını belirtmeliyim.

Bugün dikkatli olmamız gereken nokta ise, bencillik. Yalnızca kendimizde kalmak veya kendimize yararlıda durmak olumlu sonuçları erteleyecektir. Böyle bir durumla karşılaştığımızda birbirimize destek olmak için, destek alıp vererek alabileceğimiz mutluluğun ne kadar çok artabileceğini hatırlatmamız yeterli olacaktır.

Günün ilerleyen zamanlarında özellikle de akşam saatlerinde, konsantrasyonumuzu kaybetme ve dağılmayı çokça görüyor olacağız. Böylece tam olarak nereye gittiğini bilmediğimiz mücadelelere girebiliriz. Olumlu ve bize hizmet eden, bizi besleyeni seçmeye özen göstermek çok iyi gelecektir.

Not: Beden ve şifasının arttığı bugün, hepimizi cesaretle kendimize özen göstermeye davet ediyorum. Quantum Touch gibi tüm dünyada büyük şifalar uyandırmış bir yöntemi denemeniz için cesaretlendirmek istiyorum. Gelmekte olan Yeniay’ın da iç enerji uyandıran gücüne şifa ile adım atmanız dileklerimle.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 28.Ekim.2016 _ Cuma
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?