Günle Gelen 28.09.16

Doğal ve zorlama olanın arasındaki ince çizgi: Hangi noktadan sonra sağlıksız?

Bugün, karar verirken bir anafora kapılma ve çıkma ayrımını yaşıyor olacağız…

Son günlerde yenilenme enerjisinin bize getirdiği etkileri yaşıyoruz. Bazı konular ilerlemiyor veya hangi yöne giderse daha iyi olur diye düşünüyor olabiliriz. Aslında her şey ilerliyor. Farkında değiliz ancak ilerlemeden kuşku duymadığımız zaman olumlu etkileri yaşıyor olacağız. Hepimiz doğanın bir parçasıyız ve iç sesimiz tam anlamıyla doğadan gelen mesajları taşıyor. Bugünse bu seslerin getirdiği bir çekingenlikle başlayacağız güne. İçten gelen bu samimi sesleri dinlerken özen verirsek, dış dünyayı birazcık olsun daha az dinlermiş gibi gözüküyor olacağız.

Kendimizi dinlemekten, çevremizi dinlemeye geçmeye ne kadar açığız?

Gün ortasında, dikkatli olmamız gereken bir enerji ile karşılaşacağız. Her şeyin “yenilenme” ve “yeşermeye” gittiği bir dönemde, “deneyip görelim” yaklaşımına aşırı bağlanmayı yaşıyor olacağız. Böyle dönemlerde sıklıkla elimizde bize iyi gelecek konuları kaybetme sonuçlarını yaşıyor olacağız. Bu konuda birbirimize destek olmak için; zorla geride bırakmak istediklerimizin, yarın değerli olup olmayacağını sormamız yeterli olacaktır. Bu enerjinin bir yönü de, yenilenmek için karar verirken acele etmemizdir. Kimimiz zaman konusunda oldukça kontrollü iken, kimimiz bu konuda destek aldığında daha iyi sonuçlar verir. Kısacası bu bir karar etkisi olacak bizler için. İstediğimizi seçerken sonuçlarına açık olmamız olumlu ve ödül dolu zamanları getirecektir.

İyi-kötü, siyah-beyaz ayrımı yapmadan adım atmak için nasıl seçimler yapabiliriz?

Gün boyu enerjimizi beslemek için çeşitli konularda deneme yanılma süreçlerini yaşıyor olacağız. Bu, bizleri keşiflere götürüyor olacak. Yenilenme enerjilerinin getirdiklerine açılmak,olumlu karmayı davet etmek demektir. Bu tür davetler, gün boyu olumlu iş ve finans enerjilerini de çekmemize yardımcı olacak. Kimi zaman da, önümüze gelenle bir test sayfası açıyor olacağız. Farkında bile olmadan seçtiğimiz cevaplarla, yön değiştiren hayatlarımız olabilir, dikkat edelim! Yeni fark ettiğimiz küçük detaylara yaklaşırken, sezgilere ve duygulara bakmaksa olumlu sonuçlar getirecek. Bugün, duygularımız ve sezgilerimizi kullanmaktan çekinmeden hareket etmenin yoğun enerjisini hissedebilirsiniz. Bu konuda isterseniz destek almaktan kaçınmayın.

Bugünden başlayarak gelecekle ilgili sorular sormaya veya duymaya başlıyoruz.

  • Sahip olduklarımız veya yaşadıklarımız gelecekte yenilik yapmaya yeterli olacak mı?
  • Önümüze gelenlerde yeniyi görmeye açılacak mıyız?

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 28.Eylül.2016 _ Çarşamba
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?