Günle Gelen 28.08.16

Cesaret anahtarları ile dolu olan hayat, tek adımlık bir yoldan fazlasıdır…

Bugün, hayatımız için değerli ve geleceğimiz için önemli olanı yan yana hayal edip, sonuçlarına bakıyor olacağız.

Güne dikkatsizlikleri ve gözümüzün önündekileri görmeye gayret ederek başlayacağız. Bu gayretin ardında bir süredir hep çevremizde olan, yavaş ve adım adım bizden olumsuzlukları alıp götüren enerjiler var. Böyle enerjilerin yavaş doğası, bizi gerçekten mutlu etmeli. Çünkü hızlı etkilere sahip olsaydı, elimizdekileri anlamadan yitirebilirdik. Birbirimize, bu konuda yerine koyabileceklerimizi hatırlatıp destek olabiliriz.

Tüm bu enerjilerin yönlendirmesiyle; kendimize sormamız gereken önemli bir soruyla, iki gelecek ufukta beliriyor bugün. Peki biz hangisini seçmeye açığız? 

  • Gitmesi gerekenlerde takılı olan mı?
  • Yerine koyabileceklerimizi keşfettiğimiz mi?

Diğer taraftan günle gelen enerjilerle bugün, bir adımdan daha ilerisini planlıyor olacağız. Bu enerji, hayalperest bir hayat yaşatır bizlere. Etkisini ise göz yumduklarımızı, hızlıca olacaksa ve bir kereliğine görebileceğimiz bir gündeyiz. Bu yüzden asıl olumlu karma anahtarı, hayatın tek adımlık bir yol olmadığını kavramakla başlıyor. Tek adımlık arayışlar veya yollar, hayatın gerçek boyutlarını kavramak için bir destektir. Hatta hayatın gerçek derinliğine, ne kadar çok adım atmak istediğimizdir. Bu yüzden bir adım atarak, kısa sürede çözebileceklerimiz, geleceğin ne kadar büyük olduğunu gösterir. Hızlıca yaptığımız her şeyden sonra, aklımızı yaşayacağımız daha neler olduğuna çevirebiliriz. Sonucunda da büyük ödüller bizi bekliyor olacaktır.

Günle gelen enerjilerin etrafımızdakilerle ilişkilerimize etkisi ise cesaret tabanlı. Bugün anlık, hatta daha çok düzensiz, ‘bir var, bir yok’ gibi cesaret örnekleri olan kişilerle karşılaşıyor olacağız. Kısa süre önce cesaretle dolup her şeyi yakar gibi davranan birisinin, sönen alev gibi biraz sonra köşesine çekildiğini görebiliriz. Böyle enerjiler bizlere yakın gelecek için ışık tutarlar. Bugün ise bize verilen mesajda, yaklaşan yeni aya da vurgu var. Yeni ay ile, 2018’e kadar eğer hep güçlü gözükmek istersek, ‘işte böyle olacak’ diye anlatıyor bizlere. Her duyguya ve hisse yer var hayatta. Eğer tek bir hırs, tek bir sert kuralla geleceğe adım atmak istersek, bugün bunun nelere yol açabileceğinin küçük denemesini görebileceğiz. Enerjiler ile ilgili bu kadar ipucundan sonra, içimizdeki hisleri daha net algılamak için iki farkındalık sorunu birlikte cevaplayalım.

  • Aynaya bakmaya ne dersiniz?
  • Ben miyim sorusunun cevabına hazır mıyız?

Sevgi ve ışıkla…

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 28.Ağustos.2016 _ Pazar
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?