Günle Gelen 28.07.16

Her şeyi kendimizin yaptığını sanmak, bütün evreni tek bir gezegen sanmak gibidir. Başkaları ve başka şeylerle dolu bir evren var, keşfedelim…

Bugün, iyi niyetimiz ve her şeyi kendimizin yaptığını sanmak arasında gidip gelen enerjileri yaşıyor olacağız. Bu biraz karışık mı oldu? anlatayım. Günlerde gelen kuvvetli bir dilek, istek dolu bir gelecek enerjisi yaşayarak başlayacağız güne. Bu bizim kendimizi güçlü bir gerçekleştirici gibi görmemize sebep olabilir. Kimilerimiz ben istiyorum, çok istiyorum diye düşünebilir. Bu tam olarak ego değil, ancak insanın başkalarını unutup kendini tek sanması gibidir. Böyle örneklere rastlıyoruz değil, mi? Her şeyi ben yaptım, her şey benim eserim diyenlere. İşte bu bize bugün doğruyu ve yanlışı ayırt etme gücü verecek. Bu kuvvetli enerjiyi hissetmek için açılmalı, kalbimizi açık tutmalıyız.

Bugün derin kuşkuları da yaşıyor olacağız. Bu bizi dalgınlıklara ve kafa karışıklığına da itiyor olacak. Bunu olumlu, yeterli miktarda kullanırsak oldukça yararlı ve ödül dolu anlar verecektir. Bunun için en iyi teknik, bedeninizin titreşimlerini dinlemektir. Bedenimiz bize iç bir ses ile dur dediğinde onu dinlersek, oldukça olumlu bir karma üretiyor olacağız.

Günün büyük bir kısmındaysa, kritik bir yol ayrımının enerjisi bizi bekliyor. Bazı zorlu günlerden geçtiğimiz gerçeğini düşünürsek, hepimiz ayakta kalma çabamızı en başta kendimiz takdir etmeliyiz. Bu bizi biraz aşırılığa götürüp, madem bu kadar çok çabaladım, yoruldum deyip kabuğumuza çekilebiliriz. Bugün, kuvvetli bir çaba günü, Bunu rahatlıkla hissedebilirsiniz. Gün boyu anılarımızı çok doğru yorumlayıp, özellikle yakın gelecek adamlarımızı planlayıp ve de kuvvetli bir liderlik, yol gösterme anlayışını bulabileceğimiz bir gün geçiriyor olacağız. Bu kadar zengin etkilerden yararlanmaya ne dersiniz?

Bugün, olumlu görüşlerimizi kimin zaman olumsuz, kimi zaman da biraz daha aşırıya kaçıp suçlayıcı düşünceler takip ediyor olacağız. Olumlu enerjileri seçmeye özen gösterelim. Bütünüyle kaçınmak doğru değil bu enerjiden. Sonuçta bizim zararımıza değil, bizim yaşamı daha derinden kavramamız için varlar enerjiler. Bu yüzden dikkat ve sürprizlere açık olmaya çalışalım…

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?