Günle Gelen 28.06.16

İç disiplin, bize bütün gün yapacaklarımızı düzenledikten sonra, sevmeye ve sevgiye olanak yaratan yetenektir…

Bugün, anlık çekimler ve kararlara karşı oldukça olgun ve güzel bir disiplin ile yaklaşacağımız bir enerjiyi yaşıyor olacağız. Odaklanmış kalmanın, sakin ve yoğunlaşmış olmanın değerini bilebileceğimiz bir gündeyiz. Bir durumla karşılaştığımız anda seyirci olmanın, yargılayan olmaktan daha değerli olduğunu anlamak için varlığımız açılıyor olacak. Sanki pür dikkat kesilmiş bir kedi gibi bütün bu olanların arasında kamufle olmanın da ne kadar değerli olduğunu görüyor olacağız. Son günlerde yaşadığımız bu suskunluk, sakinlik, sessizlikler bize ne sağlayacak? Cevabını şöyle verelim: Bunlar gelmekte olan ve yaşadığımız değişimler için bize bir hazırlık ve kendimizi donatma, destekleme olanağı sunuyorlar. Günle gelen bu enerjiler bize destek vermeyi ve evrenin ruhunu temsil ediyorlar. Onları hem yaşıyoruz, hem de istersek daha da gönüllü olarak içlerine girip daha büyük ve olumlu şekilde hayatlarımıza katıyoruz.

Şimdi, günün olası her anı kendimizi bilgece kendi sınırlarımızda tutmaya ne dersiniz?

Günün başlarında birbirimize destek olmamız gereken bir konu olacak, o da hızlıca kuşkuya düşüp “başkaları suskun kalsın. Ben niye kabuğuma çekileyim ki?” demek olacak. Bu bütünüyle başkaları ile girmeye çalışabileceğimiz gizli bir rekabet anlayışı ve kime olursa olsun olumsuzlukla geri dönecektir.
Birbirimize destek olmak böyle konulardaki en büyük konfor alanımız olacaktır. Gün ortasından sonra enerjilerin değişen yüzü ile daha olumlu bir değişim etkisi ile iç disiplinimizle kendi varlığımızı daha güzel destekliyor ve sakinliğimizi yaşıyor olacağız.

İçimizde hiçbir sözcük yokmuş gibi olduğu anda ne kadar çok şey için gerçek bir alan açılıyor, bunu görmeye açık mıyız?

Bugün olumlu bir çevre ve arkadaşlık enerjisi de bizleri gün boyu sarmalıyor olacak. Yeni kişilerin bizi bulduğu veya bizlerin yeni insanlara açıldığı ortamlar aktif ve çekim alanları canlıdır. Dışa dönük ve verimli birlikteliklerin oluşması için bol ve aktif enerjili bir gün yaşıyor olacağız.

Son olarak, enerjimize bugün “minnettarlığı”ekleyip herkesle eşit olduğumuzu hatırlamaya ne dersiniz?

Esin Batal
İletişim, destek ve danışmanlık için: [email protected]
www.esinbatal.com.tr

Günle Gelen-28.Haziran.2016 – Salı