Günle Gelen 28.03.17

Günle Gelen: Bütünlüğün parçası olmak, herkesin birbiriyle olan bağıyla başlar.

Bugün, içimizdeki düzenin kapılarını açıyor ve birlik hissinin bizde hitap ettiği noktalara adım atıyoruz.

Yeni ayın da etkisiyle birlikte, bugün farklı bakış açılarının getirdiği hareketlenen enerjiler ve etkilerinin kapılarını açıyoruz. Bu hareketlenmeleri iki yönde hemen belirginleştirelim; hem yeniliğe kapı açıyorlar hem de ayaklanmalar açıyorlar. Bu ayaklanmalar, bize bir karma dönüşümü olarak geliyorlar. Her şeyi kurma ve ayağa kaldırma çabamızın yanında da bazı şeyleri de yıkma ve sindirip eritme çabamızda var. Böylece hareketliliği yaşıyoruz. Kendi hareketlerimizi oluşturuyoruz. İçimizin de buna ihtiyacı her zaman vardır zaten. Bugünkü etkilerin hepsinde bu özellik var, zaten. Herkesin bu hareketleri oluşturacağı bu zamanda birlikte değişimin de adımlarını görmeye başlıyoruz. Herkesin hareketine hem saygıyla tanık olma, hem de birlikte, topluca değişim oluşturma zamanına geldik.

Uzun sürmeli inancımızdan yeterince sürmeliye geçmeye ne dersiniz?

Kimseyi temel istek ve arzularından alıkoyamayız. Bunun temelinde de biz varız. Kendi gerçeklerimizi görmekten kendimizi alıkoymamalıyız. Günle birlikte, açıldığımız etkilerden biri de, kendi payımıza düşeni almak için öncelikle kendimize seslenmemiz gerektiği. İçimizde bizi dinlemeye hazır kulaklar var ve biz bu kulaklara ulaşmadıkça özellikle son üç yıldır hayatımızda olan olumsuz bazı kişilerin sözleri gittikçe azalsa da o kulakları meşgul etmeye devam edecek. Bu yüzden bu etkileri değerlendirmemiz için olumluluk ve ödüller dolu olan çağrıları bugünden başlayarak 7 gün boyunca enerjimizde duyuyor olacağız.

Günle gelen etkilerden bir de, kendi motivasyonumuzu korumamız gerektiği. Kimi zaman dokunduğumuz her şey garip yönlere gidiyor gibi gözükebilir. Böyle durumlarda karamsarlık veya çekingenlik, hatta bir daha yapmasam iyi olacak hissi gelebilir. Bu hisler ya da düşünceler bir tuzak gibidir diyebiliriz. Böyle durumlarla karşılaştığımızda, ya sakince nedenini anlamak için kendimize zaman vermeli ya da bizim duymakta zorlandığımız bir mesaj varsa bunu çevremizdekilerle konuşmaktan çekinmemeliyiz. Çekinmeyecek kadar alçak gönüllü olmalıyız. Böylece olumlu, rahatlatıcı ve ferahlatıcı olanı çağırıyor olacağız.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?