Günle Gelen 28.01.17

Her ağacın olduğu gibi, her karar ve davranışın da bir tohumu vardır.

Bugün, hayatımızdaki dengenin içinde nerede nelerin olduğunu netleştirebiliyor ve seçimlerimizin getirdiği vizyonu görüyor olacağız.

İçinden geçtiğimiz enerjinin ana teması, yaklaşmak. Bizler bu temayı yaşarken, onları iki yönlü olarak içimize çekiyoruz. Yani bize de yaklaşılmasını anladığımız, gözlediğimiz ve çalıştığımızı da görüyor olacağız. Herkes herkesle bir bağ kurar. Bizim odağımızda da bizimle kurulan bağlar olacak bugün.

Birileri, bize nasıl ulaşıyor? Ve nerede onlara kapılar açıyoruz? 

Bize hitap eden başlıca konular nedir?

Çevremizdekilerin bize olan yaklaşımından sonra, bizde uyananları onlara vermeye başlayacağız. Bizde uyananlarsa yeteneklerimiz, becerilerimiz, bilgimiz veya çabamız gibi birçok başlık olabilecek. Günle gelene etkiler bizlere, sınır tanımadan paylaşmayı da işaret ediyor olacaklar. Neye ihtiyaç varsa, onu tamamladığımızda sürprizli olan ve bize de beklemediğimiz kadar tamamlayıcı olan geliyor olacak. Her birimizin hayatına yaklaşırken ne kadar verici ve paylaşımcı olduğumuzu da ayrıca görmemize imkan olabilecek böylece.

Günün getirdiği bir diğer etki de, denge kavramının ne kadar farklı yüzleri olduğunu görmeye başlamamız. Bir konumun, bir bağın ya da gerçeklerin parçası olduğu dengeleri ne kadar iyi anlıyor veya görüyoruz? Günle gelen enerjilerin etkisiyle buna tanık olacağız. Kaynaklarımızı neye ayırıyorsak, onların bizi götürdüğü karmanın yolu önümüzde, hatta yakın çevremizde yatıyor olacak. Kısacası görmeyi seçersek önümüzde büyük bir vizyon yatıyor. Büyük başlangıçların bizi beklediği bu zamanlarda, böyle bir vizyon hepimiz için bir hediye gibidir.

Bugün bir yandan da, ne kadar bir yere varmak istersek isteyelim, hep kendimiz bambaşka yerlerde ve amaçlarda bulabileceğimiz etkiler de var. Böyle durumlarla karşılaşırsak, kendimize veya çevremize şunu hatırlatabiliriz; böyle etkilere yol açan şey son andaki kararlarımızdır. Ya yanlış karar vermeye yatkınlık ya da gerek yokken ikinci sesleri dinlemektir bu. İçimize bakarak, bir kere daha bunu mu istiyoruz diye sorup cevaplarsak, olumlu ve neşe dolu olanı çağırıyor olacağız.

Bugün ayrıca, burun ve omuzlarla ilgili çalışmalar içinde çok verimli bir gün. Bu bölgelerimize ilgi ve çaba vermek için adım atmamız hepimize şifa ve olumlu olanı getiriyor olacak.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?