Günle Gelen 27.11.16

Güç, niyet ve detayı anlayarak birleştirmekten gelir.

Bugün, yeterli olan, ölçülü olan, dengeli olanı anlıyor ve hayatımızda uyguluyor olacağız.

Günün başlangıcı bize geleceğe bakma etkisi ile geliyor. Olduğumuz yerden ileri, geleceğe bakınca olumlu olanı çağırabilmek için gücümüzü ölçülü ve yeterli kullanmanın değerine odaklanmamız gerektiğini göreceğiz. Hangi miktar nereye, ne kadar süre, nasıl bir fakındalıkla gibi soruların cevabını görebiliyor olacağız. Buna enerjik tutumluluk da diyoruz. Enerjimiz, bedenimiz ve farkındalığımız, eğer kendimizi ona bırakırsak bizlere bu yolu gösteriyor olacak. Kısa dönemli planlar yapmak için çok değerli zamanlar olacak bizlere bugünün ilk saatleri.

Güçlü bir benlik olduğumuz bilmenin mutluluğuna açılmaya ne dersiniz?

Bugün, neler yaptığını anlatan kişilerden olgunlaşma basamaklarını nasıl tırmandıklarını dinliyor olacağız. Bu basamakların hepimize yararlı mı, değil mi, tartışmasını da sık sık söylüyor olacaklar. Bu yüzden gizli pişmanlıklar da kulaklarımıza varıyor olacak.

Günün orta yerinden itibaren, enerjiler değişiyor ve yeniayı da destekleyen özel bir alana geçiyoruz. Bu kadar çok gücümüzü anlamak ve onu anlatmayı deneyerek geçen bir zamandan yaşadık. Şimdi bu zaman, yerini bu gücü vermenin en önemli şekline, detaylara odaklanmaya veriyor olacak. Hayatımızdaki olumluluk ve ödül dolu olan için uzun gelecek planlarının temelleri üzerine çalışmaya başlıyoruz. Her detayın bir sesi vardır ve yaklaşık bir haftalık bir süre için herkes kendi detaylarını işliyor olacak. Bu dönemde öğrendiğimiz her şey, bize farkındalık veriyor ve değişimi başlatıyor olacak.

Yeniliklerle, tıkanıklıkları yendiğimiz bir dönem yaşıyor olacağız. Hayatımıza mutlu olanı davet etmek için odaklanma gayretini artırmamızın, çok iyi sonuçlar doğuracağı bir dönem olacak. Yeni enerjiler daha öncekine benzemeyen hallerde belirecektir, inancımız artıyor olacak. Eskiyi değiştirmekten öteye geçmeye başlıyor olacağız. Böyle zamanlarda dikkat etmemiz gereken noktaysa, dikkatsizlikle beraber apaçık adımları atlamak olacak. İstediğimiz yere varamayacağımızı düşündürten bir durum olacaktır bu. Böyle zamanlarda, bilinçli bir yavaşlık hepimizi olumlu ve ödül dolu olana getirecektir. Dengeli ve sorumluluk sahibi olmanın bolluk getiren yanına açılmak hepimize iyi gelecektir.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected] / 0.530.3864474

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?