Günle Gelen 27.10.16

Risk almak, hayat enerjimiz için dikkatli olmamız gereken bir oyundur.

Bugün, iç sesimizi bize her adımımızda temkinli olmamızı hatırlatıyor olacak.

Kafamızın içinde bolca gezintide olduğumuz bir günün ardından kararlar alıp, neler olduğunu anlayacağımız bir güne geldik. Maceracı eylemleri sıkça görüyor olacağız bugün. Sezgilerimizin enerjisi, bizleri kimi zaman rekabet etmeye zorlayacak. Oysaki bu gerçekçi bir his değil! Gün içinde yalnızca biz değil çevremizdekiler içinde iyi olana doğru hareket edersek olumlu ve ödül dolu olana yaklaşıyor olacağız.

Her güne özel bir beden enerjisi ve etkisi de var. Bugünün en önemli bedensel enerjisi ise gülümsemek olacak. Her günkü enerjilerle, bazı özel beden hareketleri bize yüksek titreşimden enerji getiriyor olacak. Bugünkü, özellikle de öğleden sonraki gülümseme frekansımız ekstra değerli olacak. İç sesimizin yeniliğe açılma biçimi gülümsemek olacak.

Beden ve zihnimizin birlikte açıldığı enerjileri yaşamaya ne dersiniz?

Günle gelen enerjimizin gülümsemeye yönelmesiyle bize verdiği önemli bir işaret ve etki de var. Gülümsemek, ağzımızla yaptığımız ve en hoşgörülü mimiklerimizden biridir. Böylece, gün boyu iletişime ılımlı yaklaşıyor olacağız. Yeni diyaloglar, yeni yönler gibi hareketli kavramlar bizi bekliyor olacak. Bize ait olmayanı ve artık bize hizmet etmeyeni bırakıp yeniye bakıyor olmayı yaşayacağız. Sözlerimize yoğunluk yükleyeceğiz. Tamda burada, macerası tavır, iddialar, büyük sözler çevremizde bolca duyuluyor olacak. Bu zamanlarda, bizimle olan beklenmedik olayların enerjisi burada bizi bolca çevreliyor. Dikkatli olup, neyi isteyip istemediğimizi görmeye çalışmak bize önümüzdeki iki ay için çok değerli fırsatlar getiriyor olacak.

Bugün dikkatli olmamız gereken nokta ise, cesaretli gözükmek uğruna kötü sonuçları kabullenmek olacak. Hataları görmezden geliyor olabileceğiz. Ne kadar çılgınca gözükse de ben adım attım, bu bile yeter gibi özellikle ikili ilişkilerde ve topluluk ruhuna olumsuz sonuç getirebilecek davranışlar yapabiliriz. Bununla yüz yüze kaldığımızda, bu attığımız adımın kimleri ve nasıl etkileyebileceğini hatırlatmamız yeterli olacaktır.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 27.Ekim.2016 _Perşembe
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?