Günle Gelen 27.09.16

Ruhsal destek almayan bir beden, yenilenemez.

Bugün, hayat haritamıza ait olmayı bırakan parçaları görme ve kabul etmeyi yaşıyor olacağız…

Bir eşiği yaşayabileceğimiz bir güne geliyoruz. İçimizdeki birden çok sesi duyuyor olacağımız bir gündeyiz. İçimizin dolu olduğu kadar duyulmaya da ihtiyacı olan zamanlardayız. Hepsini dinlemeye gayret edersek de olumlu ve ödüllü anlar yaşayacağız. Bugün dikkat etmemiz gereken bir diğer başlık da herhangi bir konunun son evresi geldiyse onu bırakmanın zarar değil, yarar sağlıyor olacağı!

Yeni ilklere ve yeniliklere açılmaya ne dersiniz?

Güne başlarken, hayat haritamızdan parçalar için ne kadar emek vermek istediğimizi içimizden soruyor olacağız. Bu soruların cevapları ile gün içerisinde küçük değişiklikler yapmaya başlayabiliriz. Bugünlerdeyse bazı önemli mücadelelerin değeri daha da öne çıkabilir. Çünkü dün de belirttiğim yenilenme, restorasyon çalışmaları içimizde filizleniyor. Bu çalışmalar için içimizi dinlemek en önemli enerjilerden biri. Dinlemek, kapıları açmak ve ev sahipliği yapmak! Her sesi, her parçayı şefkatle ve eşitlikle karşılarsak hayatımız adına olumlu karma seçimlerini davet ediyor olacağız. Aklımızda tutalım çünkü ki bahsettiğimiz büyük bir enerji.

30 Eylül’e kadar gün ortalarında enerjisel olarak önemli değişimler gerçekleşecek. Birçok enerji bize etkilerini verecek ve biz de onları seçimlerimizle şekillendiriyor olacağız. Bugün günün ortalarından itibaren ise, hayat haritamızla ilgili hislerimiz için içe bakıp, sessiz kalmaya açılıyor olacağız. Herkesin iç sesleri onları yeterince meşgul edecek. Dikkatli olmamız gereken konu ise, içe kapanıp olumsuz olanı bırakmakla ilgili olarak öfke ve üzüntü içinde kalmak! Kimimiz için hassas konularda bu tepkiler oluşabilir. Ancak bunlar birbirimizi desteklememiz gereken konular. Kendimize ve çevremize, neşe değil ama olgun ve sakin olmayı hatırlatırsak  bu tavrın ödüllerini önümüzdeki günlerde görüyor olacağız.

Böyle zamanlarda çevremizde sıkça baskı altında hissettiğini veya kaldığını söyleyenlere rastlayabiliriz. Bu da yine olumlu bir etki değildir. Ancak konuştuktan sonra bu etkileri de geride bırakabilirsek, olumlu zamanlar bizi bekliyor olacak.

Düşünceler ve söylediklerimizden sonra asıl biz olmaya açık mıyız?

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 27.Eylül.2016 _ Salı
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?