Günle Gelen 27.08.16

Her engeli, her türlü bariyeri yıkabilecek bir güç var…

Bugün, arayışlarımızın içine, gerçek motivasyonlarımıza bakıyor olacağız.
Yaşadıklarımızın yanında, bizler de birer enerjiyiz. Elbette bu dünyaya geliş amaçlarımız var. Bu amaçlar, hepimize farklı gözükebilir. İçinde geçtiğimiz zaman diliminin özelliği ile, bunları saklamak artık olası değil. Küçük ya da büyük açıklar vererek, herkes her şeyi açığa çıkarıyor konumda. Geçtiğimiz ayların açığa çıkarıcı enerjileri de eklenince bu aralar bedenimiz kaynaklı enerjilerle arayışlarımızı sorguluyor olacağız. Arayışlarımıza soru soracağız:

  • Ben neyi arıyorum?
  • Ben neyi istiyorum?
  • Ben bunu neden istiyorum, arıyorum?
  • Buna ulaşmak için nasıl bir gücüm var?

Bugün, sorduğumuz soruların cevaplarına açık yürekle ve dürüstlükle bakmayı deniyor olacağız. Bu bir deneme olacak, çünkü hepimiz bu yolu seçemiyor olabiliriz. Hepimiz, hayat amaçlarımız doğrultusunda bir gücü kullanarak arayışlarımızı sonucuna ulaştırabilir olacağız. Bu herkes için aynı şey değil tabi ki. Kimimiz sevgiyi, kimimiz hırsı veya kimimiz de ciddiyet gibi birçok kavramdan birini seçiyor olacak. Bu yüzden her türlü bariyeri yıkıp geçen bir güç var. Bizim seçimimiz onun ne olduğunu gösterecek. Bir çok ödül ve olumlu karmaya açılan yol buradan geçiyor. Buna konsantre olmaya hazır mıyız? Bu ayların oldukça önemli bir gününden geçiyor olacağız.

Bugün, seçimlerimiz ve yapacaklarımız sebebiyle önce kısa bir övgü alıp sonrasında bir anda görüş değişikliği ile yergi alabiliriz. Bu tür tepkileri iyi gözlemlemeye açık olursak, nelerin doğru nelerin yanlış gittiğini bilebilir, başarı ve ödülle bize uygun olan ve olmayanı ayırt edebiliriz.

Bugün sözcüklerimizin enerjisi, emeklerimizin değerini konuşmaya doğru dönüşüm gösteriyor olacak.

Bugün burada olmak için ne yaptık ve gerçekten değdi mi? Değmedi mi?

Sorularının cevabını arayan konuşmaları çok sık duyabiliriz. Buna ek olarak emeğimizin bizi getirdiği noktaya bakıp, “kendimi seviyorum, burayı hak ediyorum veya hak etmiyorum” diyen kişileri de duyabiliriz. Bundan nasıl etkilenmek istediğimizi seçmeye ne dersiniz?

Sevgi ve ışıkla…

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 27.Ağustos.2016 _ Cumartesi
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?