Günle Gelen 27.07.16

Kuşkuyla başarıya ulaşmanın anahtarı, doğru soruyu sormaktır …

Bugün, yaptığımız seçimlerin ait niyetlerin, ortaya çıkmasını yaşıyor olacağız. Bu büyük ve ancak sakince baktığımız zaman bize kendi yüzünü gösteren bir enerji. Niyet, çok önemli bir konudur ve anında onu görmemiz (her zaman) olası değildir. Çünkü niyet her şeyin arkasındaki ana sebeplerin başında geliyor. Onu görmek için gerçekten çok büyük gözler gerekiyor. Gözlerimizin yanına, kalp ve daha ruh gözümüz gibi bir çok destek gerekiyor. Bugün bu birleşim için güzel bir ortamımız var. Doğru, içten ve geleceğe olumlu karma oluşturacak anlar doğurabiliriz.

Günün erken saatleri, bizi dikkatli olmaya ve doğru seçimler yapma içgüdüsünü kullanmaya çekecek. Ancak kısa bir süre sonra, kolektif enerjiler bize ulaşıyor. Sosyalleşme ve grupla buluşma eğilimi geliyor. Böyle durumlarda herkes birbirinin aynası olmaya başlar. Buna buluşma bize, işte şimdi niyetleri görme, kullanma hatta niyet etme anlarını getiriyor. Kendimiz için “yararlı”ve olumlu” bir şeye niyet etmeye ne dersiniz? Bizi yükseltecek bir niyeti içimizde arayıp bulmaya hazır mıyız? Çünkü yalnızca orada ve bizim ona ulaşmamızı bekliyor. Eğer enerjiye güvenirsek, güzel ödüller bizi bekliyor.

Bugün hepimizin yakınında aynı zamanda, az düşünüp hemen harekete geçme etkisini oluşturabilecek bir enerji de var. Birçok kişiyi başka şeyler düşündükleri halde onlara sunulana”evet, olur, tabi”derken girebiliyor olacağız. Bu bir yandan da yanlış düşüncelerin ve hareketlerin ortaya çıkışı gibidir. İçinde bulunduğumuz topluluk enerjisinden böyle durumları düzeltmek, desteklemek, eksikleri kapatmak için kullanabiliriz. Bunun da anahtarı yavaş ve detaylı iletişimden geçiyor.

Bugün, zamanlama konusuna da dikkatimizi çekiyor olan bir enerjiyi yaşıyor olacağız. Zamanlama konusunu düşünüp, bu konuda nelere önem verdiğimizi anlamak, kişisel öğrenmemizi artıracak bugün . Bunlar bizim iç dünyamızın dayanak noktaları ve onları çalışarak ve de yaşayarak neler öğrenebiliriz? Örnek olarak, ne zamanlar?neler olduğunda, kendimize dönüyoruz? Her sabah yaptığımız bir şeyi neden her sabah yapıyoruz?

Sevgi ve ışıkla kalın.

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 27.Temmuz.2016 _ Çarşamba
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?