Günle Gelen 27.01.17

İhtiyacım var demek, destek nediri anlamaktır.

Bugün, ihtiyaçlarımızın içini görmek ve herkesin ihtiyaçlarıyla birbirimize nasıl bağlı olduğumuzu anlamak konusunda adım atıyor olacağız.

Enerjetik yılbaşının ikinci güçlü enerji kapısını aralayıp giriyoruz. Hem de yeni ayın da etkisiyle bu enerjilerin etkilerine de güçlü bir giriş yapıyoruz. İhtiyaçlarımız ve isteklerimiz anahtar sözcükleriyle karşımıza geliyor bu enerjilerin etkileriyle. Herkesi ve her şeyi birbirine bağlayan etkileri görmeye başlıyoruz bu enerjiyle. Yaklaşık bir hafta süreyle ihtiyaçlarımıza ve isteklerimize nasıl yaklaştığımızla ilgili önemli etkileri keşfedeceğiz. Ardından da bunlardan kendi hayatımızla ilgili kısımları nasıl çalışabileceğimize dair adımlar atıyor olacağız.

Günün ilk etkisiyle, ihtiyaçlarımızla ilgili farkındalıkları görmeye başlıyoruz. Bu hayatın her alanında geliyor olabilecek. Kimimizin için iş, kimimin için de iç dünyamıza ilgili olabilecek. Bir şeye ihtiyaç duymak genelde kendinde bir eksik bulmakla bağlantılı görülür. Bu bir yanılgı ve buna kapılmamaya özen gösterirsek olumlu olanı çağırıyor olacağız. Her şeye sahip olamayız ve ihtiyaç duymak da çok doğal. Tüm bunlar başka birinden bir şeyleri almak, kabul edilmekle ilgilidir. Doğal olarak bunu tanıyıp öncelikle kendimizi kabul etmeye yönelirsek farkındalığı bol bir güne geçiriyor olacağız. Bu farkındalıklar kendimiz anlamak adına şifa getirici de olacaktır.

İsteklerimizin iyileştirici ve yapıcı yanlarını ne kadar tanıyoruz?

Bugün aynı zamanda reddedilme korkusunu da yakından görüyor olacağız. Çevremizde ve içimizde sıkça karşılaşabileceğimiz bir durumdur, reddedilme korkusu. Böyle durumlarla karşılaşırsak, kendimize veya çevremizdekilere, herkesin birlikte daha yeterli olacağını hatırlatabiliriz. Sakin ve başarılı olanı çağırmaya başlayabiliriz, böylece.

Bu tür hisler sebebiyle, bugün kalp, boyun ve kalça bölgeleriyle ilgili çalışmalar yapmak da iyi gelecektir. Yapmak ya da yapmak üzere planlar veya danışmalar yapmak için hepimizi cesaretlendirmek isterim. Hatta bazılarımız için de bedensel dengemize göre hormonal dengeye katkıda bulunan doğal içeceklerin tüketimi büyük şifalar getirecektir.

Gün boyu içe dönük ya da bireysel etkileri daha çok deneyimleyeceğimiz için topluluk olduğumuzda veya bir araya geldiğimizde daha zorlanabiliriz. Ya da daha kolay korku ve endişelerimizi yüzeye getirebiliriz. Bu sebeple güler yüz ve destek vermenin de önemli olduğu bir gün bizleri bekliyor.

Mutlu günler ve hediyelerle dolu bir yeniay dileklerimle.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?