Günle Gelen 26.11.16

Hayatlarımız, egomuz (biz) ve duygularımız arasında tanımlıdır.

Bugün, elimizdekilerle yapabildiğimizin en ileri seviyesini yapmaya çalışıyor olacağız.

Günün en değerli enerjisini yaşarken, aklımızda ben ve biz ayrımı dolaşıyor olacak. Ben, bir birey olarak yaşarken içine dahil olmak istediklerim neler istiyor? sorusunu karşılıyor olacağız. Bu soru ego ve topluluk hislerini karşımıza getiriyor olacak. Böyle bir karşılaştırma bizleri düşünmeye ve net olmamaya itiyor olacak. Bol bol ayıklamalar yapıyor olacağız. Ne yaparsak çatışmadan veya herhangi bir engel olmadan bir yere varırız? gibi bir ayıklamaysa bizi bekliyor olacak.

Sürekli bir şeyler yapma isteğinin, başkalarının sorunlarını üstlenmekten olduğuna açılmaya ne dersiniz?

Bugün, aynı zamanda yapabileceğimiz şeyler olmasına rağmen bunların hiçbirini yapmak istemeyen kişiler görebiliyor olacağız. Bunu biz de çevremiz de yapabiliyor olacak. Hayatımıza mutlu ve olumlu olanı çekmek için, böyle bir isteksizlik sırasında en uygun an ve en uygun şart ikilisine dikkatimizi verebiliriz. İkisi, içlerimizdeki isteği uyandırabilir. Böyle değerli ve şevkli anların gücümüze güç katacağını seziyoruzdur.

Her zaman biraz daha yapabilirim veya bunu bitirirsem sıradakini de yapıp daha da çok gücümü kanıtlayabilirim gibi sıkça duyabileceğimiz bir dikkat alanımız da var bugün. Hayata, çoğu zaman “zaman”la bağlanıyoruz. Eksikliğine değil, tam tersine bize özel ve kendimizle dolu dolu geçireceğimiz gibi bir zamanı yaşamaya konsantre olursak, olumlu ve ödül dolu olanı davet ediyor olacağız.

Günün ikinci yarısında, hayat enerjimizi elimizde tuttuğumuzda oluşan değerli bir enerji bizimle oluyor olacak. Bu enerjinin etkisi, ölçülülük ve “yeterli olanı” bilmek üzeredir. Bu kavramalara dikkatimizi vermemek, bugünkü seçimlerimizle birleştiğinde önümüzdeki 3 yıla yakın bir süre boyunca bizi takip edebilen durumlar oluşturuyor olacağız. Günün akşam saatlerinde yapılacak topraklanma çalışması ise bizi bu konuda olumluya götüren yolda destekliyor olacak. Gücümüzün en önemli özelliklerinden biri de onu konuşarak da anlatabilmek. İletişim kurmadan, yalnızca bir şeyler yapan kişilerle kolaylıkla çatışabileceğiz bugün. Bu yüzden de mutlu bir şekilde gücümüzü anlatabilmenin, bize daha da güç getireceği bir gün parçasına da geçiş yapıyoruz.

Günle gelen enerjilerden biri de kendini saklamak konusunda çok iyi olan bir etkiye sahip. Hayatımızın bundan önceki tüm yıllarına ait, filtrelerimiz ve yargı alışkanlıklarımızı gün içinde hatırlıyor olacağız. Dikkatli baktığımızda karmamızı etkileyen derinlikte bir konudur bu. Bu yüzden de, bedenimizde yüksek titreşimli bir etki bırakır. Karmanın etkileri enerjik olarak karaciğer ve ayak bileklerinde kendini belli ediyor olacak bugün. Bu beden bölgelerimizle ilgili çalışma yapmak veya yapmak üzere kesin adımlar atmak bizlere şifalı ve ödül dolu olanı getiriyor olacak.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected] / 0.530.3864474

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?