Günle Gelen 26.10.16

Sonuçlar ve yolları üzerine düşündükçe başarı oranımız artacaktır.

Bugün, hedeflerimiz için aşırılıkları göze almayı yaşıyor olacağız…

İstediklerimizi net bir biçimde görüp ve anlayabileceğimiz bir gündeyiz. İç sesimizin kuvvetli olduğu bir dönem bu. Hayat için, bizim için ve ilerlemek için gerekeni seziyor olacağız bu dönemde. Gördükten sonra da neye karar verdiğimizin önemli olduğu bir gün geliyor. Büyük çoğunluğumuz, isteklerimize ulaşmak için kimi zaman çok çeşitli yollar denemeye hazırız. Bugünse bunlar için çok dikkatli olmamız gerekiyor. Olumlu ve ödül dolu zamanlar için özen göstermemiz gereken noktalar bulunuyor, yoksa el sıkıştıklarımız bize şimdilik istediğimizi verse de sonunda, yakın gelecekte başka bedeller bizi bekliyor olacak.

Her istediğimiz gerçekten bizim mi, yoksa bir şartlanma mı? Ayırt etmeye açık mıyız?

Olumlu ve değer katan adımlar için dikkat etmemiz gereken en belirgin iki noktaysa; kurallar ve bir an için hiç olumlu bir nokta yokmuş gibi sanmak. Kurallara ve prensiplere bakıp, hareketlerimizin hangilerine yakın olduğunu bulmak gün boyu kafa karışıklığını engelleyecektir. Hepimizin prensipleri var. Bu güçlü yenilenme dönemlerinde ise prensiplerimiz ve hayat açılarımızda ya değişiyor ya da güçleniyorlar. Boş vermişlikse böyle günlerde kaçınmamız gereken konuların başında geliyor. Bir de bugün yükselebilecek bir endişe duruyor karşımızda: Çevremizde bir tane bile olumlu tutunulabilecek nokta yokmuş hissi. Hemen ortaya koyalım ki bu, bugünkü sınav etkili bir enerji. Çevremizde olumlu birçok kişi ve olay var ve de bunları bulmamız için bizi bekleyen bir çaba var. Hayatımıza gerçekten mutlu, başarılı ve ödüllü bir zamanı çekmek için bu çabayı vermeye gayret edelim.

Günle gelen enerjilerin içinde, ucunda hiçbir ışık görmediğimiz halde yaptığımız fedakarlıklara dikkat etme etkisi var. Buna dikkat etmezsek sonradan, yapabilecekken yapmadıklarımız bize enerji olarak zor duygular getiriyor olacak. Böyle durumları yaşarken birbirimize destek olmak için, başkalarını da bu konuda dinlemek ister misin? Ya da değişik görüşlerle bu aklındakine ışık tutmak ister misin? Diye hatırlatmak yeterli olacaktır. Böylece olumlu anları davet etmeye başlıyor olacağız.

 Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 26.Ekim.2016 _ Çarşamba
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?