Günle Gelen 26.09.16

En değerli noktaları yeniden canlandırabileceğimizi bilmek, en büyük motivasyondur.

Bugün, biriken enerjimizi yenilenmeye veriyor olacağız…

Bir süredir, hayatın özellikle de emek vererek ilerlenen alanların bize getireceği başarıları doğurmak için yaşadığımız enerjilerle çevreliyiz. “Çaba vermek” ve “çabamızı ne şekilde yöneteceğimiz” kavramları bizlerle. Bugünden başlayarak da yeniden inşa olma ve yeniden hayat verme alanlarına adım atacağız. Kış mevsiminin enerjik anlamlarından biri de aslında büyümek, tamir olmak veya yeniden canlılığa doğru yola çıkmak için yapılanma dönemidir. Doğadaki kış uykusuna yatan hayvanlardan aklımıza getirebileceğimiz gibi. Bahsettiğimiz yenilenme dönemi için gereken bütün enerjileri, 2017’nin ortalarına kadar sürecek olan doğum evresi bize veriyor olacak. Günün ilk yarısında karşımıza çıkan diğer bir enerjinin ise önemli bir mesajı var. Bize gerekmeyen her şeye hayır demek gerektiğini anlatıyor.

Bize ait olmayanı taşımayı bırakmaya ne kadar açığız?

Günün büyük bir çoğunluğunda bu restorasyon, yenilenme enerjisi bizimle olacak ve önümüzdeki neredeyse 1 hafta devam edecek. Hepimizin içinde geleneklerimiz vardır. Bunlar bizim, günlük ya da hayatımıza dair prensiplerimizi oluşturur. Ancak yolunda gitmeyen,bize hizmet etmeyen konular olduğuna kör, sağır ve dilsiz olmamız gerekiyor. Bugünlerde kendimizi neyin gelişebileceğine açarsak, ödül ve mutluluk yolunu açıyor olacağız. Bu konuda en önemli enerjilerden biri öğlen saatlerine dünyamızdan bize doğru açılıyor olacak. Bu enerji herkesin kendine özgü detayları olduğunu ve bunları dikkate almamız için herkesi dinlememiz gerektiğini anlatıyor bize. Böylece kendi yeni detaylarımızı oluşturacağız. Eski ve kolay olan bütün konular bizi endişeyle ziyaret ediyor olacak. Bu, hatırlamaktır. Değerli bulduğumuz konuların elimizden kayıp gittiğini düşünebiliriz. Tam bu noktada sezgilerimize dönmek olumluluk ve ödül dolu kararlar getirecek.

Görmek, duymak ve bilmekten daha önemli bir konuya, hissetmeye ne dersiniz?

Bugün otoriteler, patronlar, üstler konuları bizim için ana bir rol oynayacak. Onları sorgulamak ve doğruya doğru götürmeyi ise ancak içimizde bizi engelleyen sınırlarımızı bırakırsak başarıyor olacağız. Çünkü en küçük değişimin, en büyük olumluluklara tohum olacağı zamanları yaşıyoruz.

Diğer taraftan günle gelen enerjiler hayatımızda eksik olan kişilerin bile etkilerini hissedeceğimize işaret ediyor. Aile bireylerinin arasında önemli enerji değişimleri olacağı zamanlardayız. Hayatı, hangi alandan gelirse gelsin ileri götürecek yargılara açılma zamanından etkileniyor olacağız.

Gelecek ve zihin kavramları bugünlerde çok öne çıkıyor olacak. Gelenek haline getirmek ve hayatımıza yerleştirmekse bize, başarılı ve ödüller getiren enerjileri ve etkilerini çekiyor olacak bugün.

 Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 26.Eylül.2016 _ Pazartesi
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?