Günle Gelen 26.08.16

Birliktelikler ve topluluklar üzerine kurulan her şey değerli ve doğaldır …

Bugün, bir grubun parçası olmak için yaptıklarımızın sonuçlarını yaşıyor olacağız.

Her yaptığımız bir sorumluluktur. Buna kısaca karma bile diyebiliriz. Her eylemimiz bir enerjidir ve yine enerjilere dönüşür. Sonucunda da yeni enerjileri uyandırır ve oluşturur. Yaşadığımız enerjilerin ve insan oluşumuzun gereği hep birlikte olmaktır. Hepimizi daha da geliştiren, olumsuz enerjileri yaşamayı azaltan bir adımdır, bu.

Günle gelen enerjilere bakıldığında topluluk, arkadaşlık enerjilerini bolca yaşayacağımızı gösteriyor bugün. Günün en büyük enerjisi ise bizi, hangi amaçlarla içinde olmak istediğimiz gruba girdiğimizi, düşünmeye yönlendiriyor.

  • Neden buradayım?
  • Çevremde olmasını istediğim insanların, burada olmasına izin veriyor muyum?
  • Bu arkadaş grubunda ya da ortak bağda, kimlerin ve niye olmasına izin veriyorum?

Bunlar gibi birçok soruyu cevaplamak için kuvvetli enerjilerle dolu bir gün. Bu kuvvet sayesinde, çok sayıda ödülü de alabileceğiz bugün. Her türlü içtenlik ve paylaşımı bulacağımız çevreler için, bariyerlerimizi aşıyor olacağız. Çünkü bizlere değer katıyor olacaklar.

Burada dikkatli olmamız gereken konu ise, sağduyulu olanı dinlemeyip tepkisel davranış göstermektir. Bu konuda birbirimize şöyle yaklaşabiliriz: “…dışarıdan gözüktüğü kadarıyla böyleydi, hala daha aynı şeyi yapar mıydın?” Bu sorudaki enerji olumlu karma üretmenin anahtarını içeriyor.

Günle birlikte, kuvvetli empati ve paylaşım ortamlarını getiren bir enerji geliyor. Dışarıdaki kişileri gözlemek ve grupla olan ilişkileri görmek için güzel bir olanak, bu. Dışa dönük ve herkese yönelik bağların kolay kurulduğu bir gündeyiz. Sosyal etkileşimin kolaylıkla sonuç vermesiyle birbirimize bol yardım edebilecek bir zamanı yaşıyoruz.
Bugün aynı zamanda, eğer çok dışa dönük değilsek, yerimizde, kendi sınırlarımızda kalmanın da doğru olduğu bir gün. Birçok enerji kaynağı  yakın zamanlarda farklı doğurganlıklara yol açmak için dağılacaklar. Bu dağılmadan hemen önce, bir arada durup biraz baskı üretecekleri bir günü yaşıyoruz. Bu durumda, çevremizdekilerden beslenip yinede kendi sınırlarımızda kalmayı seçebiliriz.

Sevgi ve ışıkla…

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 26.Ağustos.2016 _ Cuma
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?