Günle Gelen 26.07.16

İki hayat vardır: Biri seçilen, biri sanılan…

Bugün, kendi hayat enerjimizi neye vermek istediğimiz konusundaki enerjileri yaşıyor olacağız. Evet, birden fazla enerjiyi. Gün içinde genelde birçok enerjiyi ve enerjiyle yaşıyoruz. Bugün tema olarak yaşam enerjimizi konu alan birçok etki sebebiyle bunu söylüyorum. Bir çok etkiyi beraber yaşıyor olacağız. Doğru bildiklerimiz kavramı, bugünler de çok aktif. Peki, bir şeyin ‘doğru bildiğimiz’ olduğunu nasıl biliyoruz? Aslında 3 bileşimden oluşan bir cevabı var. Sezgi, duygu ve akıl! Üçünden de aynı anda onay alması gerekiyor, bilebilmek için. Diğer taraftan yardımcılarımız, evrenin bizimle paylaştığımız enerjilerimiz var, destek için.

Bugün, geçmişin analizi, geleceğin ileriye giden yol aramaları ve bir var bir yok biçiminde gelip giden sezgilerimiz aynı anda ortaya çıkıyor olacak. Bundan yararlanmaya ne dersiniz? Kendimizi her parçamızın bütünlediğini hatırlayalım. Daha önce de yazdığım gibi olumsuzluğu yenmenin en büyük yolu, birbirimize destek olmak. Çokluk, olumlu duyguların ve enerjilerin hem koruyucusu hemde üreticisidir. Birbirimize, “sen bunu rahatlıkla içinde üretebilirsin, tamsın!” diyerek destek olalım.

Günün büyük bir kısmında, seçicilik enerjisini yaşıyor olacağız. Günün ilk saatlerinin sessizliğinden çıktıktan sonra, bakalım bu veya bunlar benim hayatım için ne kadar uygun? Ne kadar bana olumlu enerjiler veriyor? Karmamı pozitif yönde büyütüyor mu? Diye sorma zamanlarımız geliyor. Bu enerjiyle sıklıkla olumsuzlukları bırakıyoruz ve yine bugün bir kere daha olumlu adımlar için bizimle. İçimizde olan, biz olan yaşam enerjimizi hayatımızın gitmesini istediğimiz bir yöne yöneltmek için çok doğru bir gün.

  • Uzman olmak istediğimiz bir konu mu var?
  • Çözümlemek istediğimiz bir konu, iş mi duruyor?
  • Hayatımızın değerli anlarından birine adım atmak için kendimizi mi tutuyoruz?

Bu günü güzel ve her ana bol bol enerjimizi vererek geçirmek için uygunsan öte bir gün.

İş dünyasında esen olumlu bir enerjiyi de yaşadığımız bugün, atılımcı kararlarla beraber, aynı zamanda dikkatli olmak için de çok sebebimiz var. Sürprizler her an burada ve bizimle..

Sevgi ve ışıkla kalın

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 26.Temmuz.2016 _ Salı
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?