Günle Gelen 26.03.17

Günle Gelen: Seçimlerimizdeki en iyi yol, yanılgı oluşturan kavramlardan temizlendikten sonra gelendir.

Bugün, her seçimin ona özel bir deneyimle geldiğini görebilmek ve bunlardan hangilerini istediğimiz konularında adımlar atıyor olacağız.

Her enerjinin hayatlarımız gibi kendine özgü bir deneyimi ve yolu vardır. İçinden geçtiğimiz zihin ve görüşlerin öne çıktığı bu enerjinin de kendine özgü bir yolu var. Bu yolla nereye varacağımızı araştıracağımız bir gündeyiz. İçimizde bir yerlerde yürüdüğümüz bu yol için her denememizin, her deneyimimizin bizler için ne anlama geldiğini elimizde evirip çevirip baktığımız bir gündeyiz. Ayrıca büyük potansiyelleri görebilme zamanlarımız olacak bugün. Görebilelim ki onu yeniden elden geçirip eskisinden daha ötede bir sonraki adıma götürebilelim. Aslında olumlu ve güzel bir enerji etkisidir bu. Ona açılmak için kendi yetenek ve esnekliklerimizi bir araya getirelim.

Hepimizi bir araya getiren yenilikleri ve yollarını içimizde bulmaya ne dersiniz?

Büyük resimlere bakmak konusunda daha çok istek ve destek duyabiliriz. Çünkü hayat yolumuz bugün zihnimizin içinde başrolde olacak. Böylece onu anlamak ve üzerine düşünmek için kuvvetli bir zemin de hazırlamış olacağız. Bunun içinden özellikle eskiden yanlış olduğunu düşündüğümüz ancak bugün farklı bir açıdan bakıldığında farklı bir notasını keşfettiğimiz kişiler ve kavramlarla karşılaşabileceğiz.

Günle gelen bir diğer etkiyse, çevremizdekilere olan odağımızdan kendimize dönmemiz. Çünkü çevremizdekileri biraz rahat bırakıp, kendimize bakma zamanındayız. Kendimizi organize etmekse olumlu ve geliştirici olanı davet etmek olacak. Bana sorarsanız kendi sınırlarımızı temizlemek ve yeniden sıraya koymak için, içinden geçtiğimiz bu etkiyi değerlendirmenin tam zamanı 😉

Günün getirdiği bir diğer etkiyle, gün içinde gördüğümüz bazı kişilere dikkat etmemiz gerekiyor. Bu kişilerin özelliğiyse günlük hayatla baş etmekte zorlanmaları. Onlara yardım etmek gün içinde bizler için temel beslenmelerden biri olacak. Buna irademizi ve enerjimizi verebiliriz, hatta verirsek de olumlu ve ödül dolu anlar bizlere yakınlaşıyor olacak. Daha verimli olmak için hem bu kişilere destek verebiliriz hem de onların daha bol kaynak ve destekle buluştuklarındaki başarılarından öğrenebiliriz. Çünkü günün enerjisinde böyle etkileri yüzeye çıkarmamız için bir topluluk enerjisi de yatıyor. Değerlendirmek de elbette bizim seçimlerimizden oluşan yoldan giderken bizlere özel bir deneyim getirecektir.

Sevgi ve ışıkla

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?