Günle Gelen 26.02.17

Duyarlılığımız, herkesin uzlaşmak istediği yerlerden geliyor.

Bugün, karar vermek söz konusu olduğunda; hem neye karar vermek istediğimiz, hem de neye henüz karar vermememiz gerektiği konusunda adımlar atıyor olacağız.

Bir topluluk olmanın gereklerinden biri de her konuda bir paylaşım ve uzlaşma gerektiğidir. Bugün, paylaşmak ve birilerine yön göstermek üzerine bir duyarlılık yaşayacağımız etkilerle beraberiz. Ancak bu duyarlılık sonucu her zaman doğru ve güzel olanı bulmuyoruz. Kimi zaman yanlış ve olumsuz olanı da buluyoruz. Dengeyi kabul edip, teslimiyetle yaklaşmaksa çok doğru bir adım olacaktır. Günle gelen etkilerle kime, hangi şartlara, hangi tekliflere veya hangi isteklerin yanıltıcı dünyasına adım atmamayı daha kolay tanıyacağımız bir gündeyiz. Kısacası yalnızca kendimize değil, çevremizdekilerin de içinde yer aldığı ve yapmamızın olumlu karma doğurmayacağı sınırları da görüyor olabileceğimiz bir gündeyiz.

Doğru olanı bulmak için kendimize alan ve destek verdiğimiz kadar, yanlış olanı bulmaya da aynı enerjiyi vermeye ne dersiniz?

Günün ikinci yarısıyla beraber, kısa süreler yerine uzun süreler düşünmemiz gereken bir zamana geliyoruz. Hemen veya kısa sürelerde, bize her geleni kabul etmek yerine olumlu ve ödül dolu olanı çağırmak için uzun sürelere ihtiyacımız olduğunu görmek çok iyi olabilir. Yaptığımız planların, uzlaştığımız koşulların ve sonuçlarının ve içinde bulunduğumuz toplulukların tekliflerinin büyük bir çoğunluğunun hemen kabul edilmemesi gereken şeyler olduğunun farkında olmaksa çok değerli olacak. Birçok açıdan düşünmeli ve bize gelenlerin gerçeğe ne kadar uygun olduğunu görmeliyiz.  Çünkü “hemen şunu yapmış olalım, pratik olsun …” gibi davranışlarla, birden bire her şey kontrol dışına  çıkabilir.

Bugün içinden geçtiğimiz enerjinin bir diğer etkisi de, bu dönem ki enerjilere kapalı olmayı seçtiğimizde çok fazla yönlendirilebiliyor olacağımız. Kendimizde, merkezimizde kalmak için ufuklara bakmak, hangi toplulukların içinde neden varız? Neden orada olmayı seçiyoruz? Ve oranın dışında hangi olumlu dünyalar var? Bir cesaretle o diğer olumlu dünyaları ve toplulukları seçersek hangi yenilikler gelir? Bu yeniliklerden hangisi bizi daha yüksek titreşimlere çıkarabilir? Sorularına dikkat etmemiz gereken bir gündeyiz. Bu sorulara dikkat etmenin ödülleriyse önümüzdeki 4 ayda büyük miktarlarda önümüze geliyor olacak.

Günün önemli etkilerinden bir diğeriyse, güven konusuna! Bugün gerçekleşecek Yeniayın da etkisiyle, güven konusuna temkinli yaklaşmamız gerektiği yönünde önemli bir vurgu var. Özellikle de duygusal konularda! Çünkü gelen etkilerle, bugün sözlerin gücü daha da büyük olacak. Duyduklarımızla beraber, burada güven var mı? Yok mu? Diye her iki yönden de bakmaya başlamamız gerekebilecek …

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?