Günle Gelen 25.12.16

Hayatlarımız, gerçek ve doğruyu getirebileni görmekten geçiyor.

Bugün, hayatın içinde tatmin ve olumluyu getirebileni gerçekçilikle görüyor olacağız.

Hayattan tat ve zevk almanın çeşitli yönlerini yaşayacağımız bir enerjiye giriyoruz, bugün. Genel inanışa göre hayat, “hep zıtlıkların arasında var olur” deniyor. Bu inanış büyük bir koşullanma aslında çünkü zıtlıklar değil, birleşimler arasında var oluyor. Bugünden başlayarak yaklaşık bir hafta boyunca, hayatlarımızla ilgili beğendiğimiz ancak onlarla ilgilenip işlemezsek hayatın olumsuz yanlarına dönüşebilen alanlarını deneyimliyor olacağız. Eğer yeterince farkındalıkla yaklaşabilirsek, enerjimizde bu alanların bizleri çevremizin içindeki gruplarda da nasıl yönlendirdiğine de bakıyor olacağız. Bu zengin enerji, işaret ettiği alanlar gibi işlenmeyi bekleyen birçok etkiyi bize sunuyor olacak. Bu gayreti seçersek, olumlu ve ödül dolu olanı da kendimize ve bu sefer çevremize de çekebiliyor olacağız.

Aynı şeylerin tekrarı yerine, hayatımızı her an farklı şeyleri yaparak da yaşayabileceğimize açılmaya ne dersiniz?

Bu enerjinin dikkat edilmesi gereken noktalarından biri de, hep aynı eylemleri yaparak ve aynı kişilerle kalarak hayattan zevk almaya devam etme döngüsünü seçmek. Bu seçim bizleri uzun dönemde büyük sorunlara ve zorluklara çekecektir. Çünkü zamanla gelen gerçeklerimizi ve doğru seçimlerimizi aynı kişiler sürekli olarak onaylamayacaktır. Böylece, biz de hep eskiye dönmek ve geleneksel olanı hem yaşamaya hem de çevremizdekilere yaşatmaya devam ediyor olacağız. Bu tür hayatların olumluluğu ve mutluluğu getirmediğini biliyoruz.

Günle gelen enerjinin, bir önemli etkisi de, bugün ailelerimizin nasıl işlediğini, içyapılarını daha açıklıkla v gerçekçi biçimlerde görüyor olacağız. Hayatın bir parçası olarak neyi, nasıl beğendiklerini ve bize hangi gözle baktıklarını net görebiliyor olacağız. Bunu görmek hepimize, seçimler getiriyor olacak. İçinde bulunduğumuz grupların enerjisi her zaman yargılayıcı olabilir ve bugün de bu yargıları bolca duyuyor olacağız.
Kendi prensiplerimiz ve parçası olduğumuz grupların prensipleri arasında neleri seçmek istiyoruz?
Bu sebeple bugün, sıklıkla hataları düzelten veya hatalı davranmak üzerine çokça konuşan kişileri görüyor olacağız. Dikkatli bakarsak bu kişileri sayısının fazlalığını kolayca görürüz. Hayatımıza olumlu ve başarılı olanı çekmek için bu kişilerle olan diyaloglarımızda o grubun ne kadar parçası olmak istediğimiz ve olduğumuzda bize ne kadar gerçek ve doğruyu getirecek olacağına göre kararlar verebiliriz. Böyle anlarla ilgili bir önemli ipucu da, geçmişte bu tür konularda önemli sözler söylemiş olan kişilerin sözleri ve bizlere etkilerini bir daha düşünmek olacak. Aslında bugünler için gereken mesajları önceden aldığımızı fark etmemiz hepimiz için önemli ve katkı getirici olacak.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?