Günle Gelen 25.11.16

Çevremizle birliktelik, bize kontrolü ve kabulü öğretir.

Bugün, birikimlerimiz yardımıyla başarıları hissedip, nerede durmamız gerektiğini kolaylıkla anlıyor olacağız.

Elimizde bir yetenek, bir enerji veya bir güç olduğunda bunu genelde iki yönde kullanırız. Biri ölçülü ve kontrollü, diğeri de emin olmayarak. Enerjimiz böyle durumlarda hemen iletişimini açarak çevresindekilerden etkilenip yol alır. Buna köprüler kurmak da diyebiliriz. Bugün bu köprülerin yardımıyla bize gelene açılıyor olacağız. Algılarımız açık ve değiş tokuşa yatkın olacağımız bir gün oluyor. Bir yere enerjimizi veriyor ve etkisini görür görmez gereken konularda değişiklikler yapabiliyor olacağız. Çevremizin enerjisini hissedecek ve ondan geleni değerlendirebilecegiz. Kısacası biz çevremize, çevremiz de bize açık oluyor olacak.

Birlik hissinin bizim içimizde oluşturduklarını, çevremizle paylaşmaya ne dersiniz?

Topluluk enerjilerinin yapısı eşitliğe veya herkesin uzlaştığı kadar paylaşmaya dayanır. Aile, yakın dostlar ya da farklı bir seviyedeki topluluğun içindeyken, bir kişiye veya yere yoğunlaşıp birini önemsememekse topluluğu kaybetmek anlamına geliyor. Bu yüzden, birlikte mutluluğun ve paylaşımlı hislerin gününde olduğumuzu hatırlamak bize olumlu, mutlu ve ödül dolu olanı getiriyor olacak.

Bugün, çok iyi konsantre olabilen ve güçlerini yüksek verimlilikte kullanabilen kişileri görebiliyor olabileceğiz. Görmek, bakmak ve anlamak demek olacak bizler için. Adımlarımızın nereye gittiğini görmek içinde değerli bir etki barındırıyor bugün. Konuşmak ve düşünce paylaşmaksa geleceğe ait ipuçları veriyor olacak. Böyle zamanlarda bazen burnumuzun ötesini görememek gibi durumlar da olabilir. Bunlara dikkatle yaklaşmak gerekiyor, yoksa önümüzdeki dört güne yayılan ve yalnızca geldiği ana göre bize ne getireceğini öğreneceğimiz sürprizler oluşturabiliriz.

Günbatımıyla beraber, iç gücümüzü olgunlukla kullanmak için bir etki geliyor olacak. İç gücümüz bizi hayat amacımıza, başarıya ve bu hayatı tam anlamıyla kullanmaya götüren en önemli etkendir. Farkındalıksız bir şekilde kullanmak, yani ölçüleri anlamadan kullanmamızın bizlere istediklerimizi getirmeyeceği bir sistemimiz var. Elimizdeki ile hep ileri gitme hırsı, bu farkındalığı görmeden kullanmaktan geliyor. Zamana duyarlı ve başarısız olma stresini bir kenara bırakarak kendimizi etkilere ve özellikle de bize gelen etkilere bırakarak, sakin bir akşama ilerlersek olumlu ve şifa dolu bir zaman dilimi bizleri bekliyor.

Gün içinde, ego ve hep öne gerginliklere dikkat etmemiz gerekecek. Özellikle çevremizdekilerin sıkıntılarını yanlış zamanda önemsemek ve üzerimize almak gibi herkese olumlu anları kaçırtabilecek etkiler yaşayabiliriz. Böyle durumlarda birbirimize, kendimiz olmamız ve rahatlığı anımsayarak yeniden karar vermemiz konusunda destek olabiliriz.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected] / 0.530.3864474

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?