Günle Gelen 25.10.16

En büyük silahlarımızdan biri, kendimizi ikna etmektir.

Bugün, ince ince bütün detaylara enerjimizi vermeyi yaşıyor olacağız…

Bedenimizin enerjimizle paylaştığı en eski ortak payda sezgilerimizdir. Hepimiz sezgilere sahibiz ve bugünler sezgilerimizi sıkça duyuyor olacağız. Sezgilerimiz bize her şeyi söylüyor gibi düşünüyoruz, ancak gerçekte yalnızca değerli olanı söylerler. Hayat ve bizim açımızdan en açık, dürüst ve doğru olanı yalnızca onlardan öğreniyoruz. Bir süre boyunca her şeyi duymaya açılacağımız bir enerjiyle beraberiz. Her gün işimizi yapıp kendi dünyamıza dönmek değil, duymazsak, dinlemezsek olmaz zamanına adım atıyoruz. Duymak olumlu ve ödül dolu olanı getiriyor olacak.

Her düşündüğümüzü bir işe dönüştürmeye hazır mıyız?

Bugün dikkatli olmamız gereken konu, çok beğendiğimiz için gerekirse bir işe yaramasa da olur çıkmazına düşmek olacak. Yaptığımızı aşırı beğenme endişesini sıkça görebiliyor olacağız. Böyle bir durumla karşılaştığımızda birbirimize destek olmanın yolu, bu yaptığımızı çevremizdekilerin de beğenmesi için neler yapabileceğimizi sormak olacaktır. Uzlaşı bugünlerin önemli temalarından biri. Hayatımızı ortasında bulacağımız birçok nokta gün boyu ve bir süre için uzlaşı ile kesişiyor.

Günle gelen enerjiyle, bakım vermek ve şefkat çok önemli bir yere geliyor olacak. Bunu açıkça görmeyi değil, her hareketin içinde, sanki her hücreye sinmiş gibi gözleyebiliyor olacağız. Var olmak bunlar için yeterli oluyor olacak. Var olduğumuz sürece bunları veriyor olmak dahi olumlu karmayı davet etmek anlamına geliyor olacak.

Bugün, bilgilendirmek de çok değerli bir iletişim yeteneği oluyor bizim için. Konuşup bilgi vermek, not bırakmak, paylaşmak her şeyi ileri götürebiliyor olacak. Böyle davranmaya ihtiyacımız var çünkü bir süre boyunca beklenmedik olaylarla hayatı geliştiren bir enerji küresinin içinde oturuyor olacağız. Beklenmedik olaylar ya karşımıza çıkacak ve onları yaşayıp hayatımızı üretiyor olacağız, ya beklenmedik olaylara gözümüzü kapatıp ben burada iyiyim diyeceğiz ve önümüze her gelen bizi yönlendirecek ya da bu aralar neyin hayatımız için hiç de iyi olmadığını görüp, onu bırakıp iyi olana bakıyor olacağız.

Sezgilerimizi dinleyemeye ve şartlanıp inandığımız öncelikle duyguları bırakmaya ne dersiniz?

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 25.Ekim.2016 _ Salı
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?