Günle Gelen 25.09.16

İyi planlar, yerinde evet ve hayırlar içerir.

Bugün, geçmiş ve gelecekten çıkan dersleri iyi görüp, sınırlarımızı aşmak için ölçülü davranıyor olacağız…

Kendimizi hayallerimizle örtüştürmeye başlayacağımız zamanların, bir parçasını yaşıyoruz bugün. Yakın geçmiş ve yine yakın gelecek odağımızda olacak. Böylece dersler çıkaracak ve bunlara bakarak, plan yapmaya başlamak için olumluya doğru, ödül dolu bir gün geçireceğiz. Güne dikkat dolu ve biraz da meydan okuyucu eğilimlerle başlayabiliriz. Sonucunda da kuvvetli testlerle karşılaşabiliriz. Testler olumlu giderse elbette ki güzel olabilir ancak herhangi bir olumsuzluk da sert duygular oluşturabilir. Bizler için anahtar ise uzlaşabileceğimiz yerleri kestirmeye çalışmak. Bu hepimiz için olumlu zamanlar getirecektir.

Yumuşak ve olumlu bir ortamı üretmek için hangi potansiyellerimiz var?

Hepimizin enerjisine özel bir titreşimi vardır. Bu özgün titreşim, her an için sürprizler taşımaktadır. Ancak bunlara erken erişim olanağımız yoktur. Anda kalmak bu sebeple çok değerlidir. Bugün, günle gelen yakın geleceğe bakma enerjisi de bizi plan yapmaya götürdüğünde; doğru yerde ve doğru zamanda nasıl olabileceğimize dair kendimiz için olan konulara sarılmalıyız. Başkası üzerine atılacak adımlara karşı dikkatli olmalıyız. Enerjiler söz konusu olduğunda, evrende kendi yerimizi anlamak üzerine verdiğimiz çabalar en değerli emeklerden biridir. Bu enerjinin bir diğer hediyesi ise herkesin başarısız olduğu yerde, başarılı olmanın yolunu görmeye dair bir inançla bizi destekliyor olmasıdır. Her şey, tamamen kendine olan inançla ilgilidir. Bu inanç varsa verdiğimiz sözleri yerine getirebiliyor olacağız. Eğer bu aralar bir arayış içindeysek söz vermek bizleri istemediğimiz alanlara götürebiliyor olacak.

Kendimiz inanarak başlayabileceğimiz ve herkese ulaşabilen neler söyleyebiliriz?

Bugün, çevremizde sıkça amaçlardan bahseden konuşmalar duyuyor olacağız. Yerimizi aramak ve nerede değerli olduğunu görmek konuları çokça söze dökülecek. Ağır ve felsefi konuşmalar olmak zorunda değil bu duyduklarımız. Kimi zaman, “ben şu şartlar bana uymadığı için iş teklifini kabul etmedim” veya “bu kitapta okuduklarım bana okumam gereken daha birçok şey olduğunu gösterdi” demek de bu enerjileri yaşıyor olmak anlamına gelecek. Kimi zaman aşırılıklar,  kimi zaman da aniden fark edilen gözümüzün önündeki ayrıntılar bize bu etkileri veriyor olacak.

Her şartta bizi tanımlayan özümüze açılmaya ne dersiniz?

 Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 25.Eylül.2016 _ Pazar
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?