Günle Gelen 25.07.16

Geleceğe giden yol, başkasının değil bizim adımlarımızla başlar…

Hayallerimize ne kadar bağlıyız? Ne kadar sıklıkla hayal kuruyoruz? Kurduğumuz hayallerin ne kadarı geleceğimize yönelik? Hepimiz farklı bir geleceğin hayalini kurup bunun için gayret etmeye başlarız. Diğer taraftan insan, her şeyi değiştirmeye kendinden başlamalı prensibine artık çok daha fazla kişi inanırken, bu durumdan doğal ne var ki diye düşünüyoruz. Biraz geç hatırladığımız konu ise hayatın ilerisine adım atarken, herkesi oraya götürmeye çalışabiliyoruz. Zamanla bunun bir yararı olmadığı gibi, herkes için bir zararı olduğunu öğreniyoruz. Bu evrende beraber yaşıyoruz ve bütün bu enerjilerin burada bizimle olmasının bir anlamı var. Hepimiz, bu enerjileri yaşadıkça, akışta oldukça zaten birlikte adım atıyoruz.

Günle gelen enerjilere bakıldığında bugün; hepimizin içinde bir yerlerde yatan, ileri gitme rüyasının filizlenmesini yaşıyor olacağımızı gösteriyor.  Bugün yaşıyor olduğumuz ve iç liderliğimizi kullanmaya giriştiğimiz enerjimiz bize bu konuda önemli bir uyarıda bulunuyor. Başkalarına ne yapacaklarını söylemenin tehlikesini hatırlatıyor! Halbuki bu kısa gergin anları atlatırsak, zaten çok güzel, ödüller taşıyan bir anı da var bu enerjinin. Çünkü içimizde çok sakin ve huzurlu bir kaynağa sahibiz. İşlerin nereye gittiğini bize anlatan sezgilerimiz. Sezgiler, yalnızca onları dinlersek oradadırlar. O yüzden bugün biraz da konuşmak ve sessizlik arasındaki dengeyi bulmaya, dengeye açılmaya ne dersiniz?

Günün ikinci yarısında, dengenin sessizlik kısmını daha çok görüyor olacağız. Burada birbirimize destek olmamız gereken en önemli konu, egomuzun öne çıkma konusundaki isteklerine karşı durabilmek. Günün önemli bir kısmı, iç liderliğimizi bir çok açıdan yaşıyor olduğumuz bugün boyunca, egomuzun hem birçok doğru hemde birçok yanıltıcı mesajlar vermesiyle dolu olacak. Doğru mesajlar, gördüğümüz anda bizi ileri götürecek ipuçları olacaklar. Yanıltıcılar ise daha söylerken bize hata yaptıracağını anlayabileceğimiz, dürtüler olacaklar.

Bugün, herkesçe çok bilinmeyen yanlarımız ve ilişkilerimizi de masaya yatırma günü. Aslında güvendiğimiz birinin yanında bunu daha kolayca bile yapabiliriz. Bu bize önümüzdeki 6 gün için olumlu sonuçlar getiriyor olacak. Artık bırakmanın zamanı gelmedi mi?

Sevgi ve ışıkla kalın

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 25.Temmuz.2016 _ Pazartesi
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?