Günle Gelen 25.03.17

Günle Gelen: Hepimizin ve her şeyin birbirine bağlandığı, özgün bir farklılık noktamız vardır.

Bugün, herkes ve her şeyle olan bağlarımızı gözden geçirip her şeyi ve herkesi birbirine bağlayan başarılar için çaba veriyor olacağız.

Kimimiz için bazen çevresinde olanlara katılmak zor olabilir. Hatta bir takım sebeplerle, çevresindeki büyük ya da küçük döngülere katılmak yerine, başka şeyleri tercih edenler de olabilir. Aslında bugünkü enerjik etkilerin başlangıcı da bu!  Günle gelen enerjilerin etkisiyle, çekingenliği veya uzak durmayı hepimiz yaşamaya başlaması. Daha da derinlemesine incelersek çekingenlik ve uzak durma etkisini üzerimize almaya başlıyoruz bugün. Çünkü, aslında içimizden hiç göstermediğimiz ancak bugünlerde yüzeye çıkmaya başlayan, kendimizle ilgili sorular ve arayışların olabileceği etkilerle beraberiz. Sadece üzerimize almak değil elbette, sordukça ve cevapladıkça konuları daha derinden anlamaya başlıyor olacağız bugün. Diğer önemli bi noktaysa; tüm bu çekilme, çekingenlik, uzak durma ve derinleşme aslında içimize daha deriden bakmamız veya doğal halimizi yaşamamız için geliyor.

Günle gelen bir diğer etkiyse, küçük, en fazla birkaç kişilik gruplarla önemli değişimler veya hareketler vermek için daha başarılı olabileceğimiz. Adım adım ilerlemeyi hatırlarken, her detayı anladım ya da anlayamadım ayrımı için çok üzerine gitmemizin başarılı olmayacağı bir gündeyiz. Dikkat etmemiz gerekense önemli bir sır veya herhangi bir şey paylaşacaksak, önce az kişilik bir halkayla başlamanın olumlu ve güçlü bir titreşim için ilk önemli kriter olacağını hatırlamak.

Az ama öz başlamanın değerine ne kadar açığız?

Gün içindeyse, etrafımızdaki herhangi birine yöneltilen mesajlara kulak verelim. Herhangi birine “sen bunu bırakmadan eve yöneldin” tarzında mesajların altındaki ilginç nüanslara tanıklık edeceğiz. Aslında birine yönelmek demek, herkese yönelmenin anahtarı olacak bugün için. Herhangi birine söylenen söz, aslında herkes için “…bunu bırakıp da eve gitmeliyiz…” biçiminde prensipleri söyleme, bağ kurma veya nüans yakalamak olacak.

Günün ilerleyen geç saatlerindeyse, parıldayan düşünceler uğruna çok farklı ve hareketli, dikkatleri çeken sözleri söylemeye niyetlenebileceğiz. Hatta şaşırtıcı değişimleri ateşleme anlarına tanıklık edebiliriz. Kendimizi kimsenin kolay kolay gitmeyeceği uzaklıklara ulaşma dürtüsü ve cesaretiyle dolu hissedebileceğiz. Bu konudaki duyarlılığı ve başarıyı artırmak istersek yapmamız gerekenler var tabiki.  İçimizden geçenin değerini tartıp parça parça, hatta adım adım harekete geçersek ancak daha başarılı olabileceğimizi kendimize ve çevremize hatırlatmak.

Güzel ve ışıklı bir günde, daha fazla aydınlanmamız için önemli bir farkındalık soruyla başbaşa bırakıyorum hepimizi 😉

Olumlu ve ödül dolu olan bir gün için, çevremizle her seviyede kurduğumuz bağlara bakmaya ne dersiniz?

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?