Günle Gelen 24.11.16

Bir konuya ne kadar enerji vereceğimize karar verdiğimizde, sonuçları kendiliğinden bizi bulmaya başlar.

Bugün, içimizdeki enerjiyi kullanmak için paylaştırmak ve kullanmaya karar vermeyi yaşıyor olacağız.

İç gücümüzü üst seviyelerde veya açıkça gördüğümüz bu zaman dilimindeki en önemli sorulardan biri, bugün önümüze geliyor olacak. Madem bu kadar çok ve belirgin bir enerji var, bunu nasıl kullanmalı? İç gücümüzün de bir kas kuvveti vardır. Bu kas kuvveti de, eril bir enerjidir. Üst katmanlara çıkmaya çalıştıkça yalnız kalıp, dişil enerjiye tamamlanmak için ileride davet edecek olan bir hareketi yaşıyoruz. Yani yalnızca eril veya yalnızca dişil bir enerjiyle değiliz. Şimdi bakmamız gereken nokta bugüne özel olan ve içimizdeki eril enerjiyi anlamak olacak. Çünkü eril enerji karar almamızda çok önemli ve baskın bir görüntü taşıyor olacak. Biz de bu yanımızı keşfediyor ve onu maço bir biçimde kullanmaya başlıyor olacağız. Maço şeklinde kullanmak, üzerimize yakışan en üst seviye de kullanmak demektir. Yani doğal olan bir akışta enerjimizi bir işe, insana veya konuya vermeye karar veriyor olacağız. Bu akışı oluşturmak, onu harekete geçirmek veya izleyip, görüp, bize uygun bir halini ayarlamak hayatımıza ve bedenimize olumluluk ve ödüller getiriyor olacak.

Ölçü belirlemenin, yarar-zarardan çok bir dinginlik seviyesi olduğuna açılmaya ne dersiniz?

Gün boyu, sezgilerimiz sıklıkla bize yardımcı oluyor olacak. Özellikle bazı korkuları da hissedebiliyor veya hissedildiğini görüyor olacağız. Günün büyük bir kısmında başkalarının bizi yargılaması veya kendimizi fazla yargılama konuları bizde korkular oluşturabilecek. Bir şeyleri düzeltmeye çalışırken bulabileceğiz kendimizi. Sonrasında da, yeterli olup olmamak konusunda zorlanabileceğiz. Böylece bir konuda derinlemesine çalışmak için karar alırken veya detayları karıştırabiliriz. Bunlar bir çözüm olabileceği gibi aslında anda kalıp o anın getirisini yapmak, daha doğru ve mutlu olanı davet ettiğimiz bir sonuç olacak. Böyle konularda sezgilerimize daha çok güvenmek ödül verici sonuçlar getirir.

Bugün, ayarsız olduğunu gördüğümüz ya da olduğumuzu yaşadığımız konular veya insanlar geldiğinde, geçmişe dönüp kısaca nasıl bir hayatları olduğuna bakmamız iyi olacaktır. Çünkü geçmişin eksik bıraktığı enerjiler bugün bu tür davranan kişilerde öne çıkacaklar. Böylece geleceğe bakıp karamsar tablolar çizmektense, hiçbir şey için geç olmadığı ve geçmişin bugün de desteklenebileceğini hatırlamamız önemli bir adım hepimiz için. Böyle konularla ilgili çalışma yapmak isteyenlerimizi bugün cesaretlendirmek isterim.

Gecenin ilerleyen saatlerinde ise, cömertlik ve ekstra rahatlık hisleri ile karşılaşıyor olacağız. Kendimiz ve çevremizdekiler için kapıların sonuna kadar açık olabileceği düşüncesi, bizleri karşılıyor olacak. Bu dikkat edilmesi gereken bir ego ürünüdür. İç gücümüz, sanrıları uğruna istismar edilebilir veya başkalarını istismar edebilme halimiz ortaya çıkabiliyor olacak. Meditasyon veya farkındalık çalışmaları bizleri böyle zamanlarda olumlu ve olgun seviyelere taşıyacaktır.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected] / 0.530.3864474

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?